Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZszywacz chirurgiczny liniowy

Adaptive Tissue Technology Laparoskopowy skalpel harmoniczny o średnicy 5 mm

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Adaptive Tissue Technology Laparoskopowy skalpel harmoniczny o średnicy 5 mm

Adaptive Tissue Technology Laparoscopic Harmonic Scalpel 5mm Dia
Adaptive Tissue Technology Laparoscopic Harmonic Scalpel 5mm Dia Adaptive Tissue Technology Laparoscopic Harmonic Scalpel 5mm Dia

Duży Obraz :  Adaptive Tissue Technology Laparoskopowy skalpel harmoniczny o średnicy 5 mm Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO, CE
Numer modelu: OS9F
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Szczegóły pakowania: 1szt/pudełko, 20szt/karton
Czas dostawy: 10-30 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nieruchomości: Urządzenie laparoskopowe Podanie: Chirurgia klatki piersiowej, bariatryczna, jelita grubego, ginekologiczna, chirurgia ogólna
Długość: 9cm, 17cm Średnica: 5mm
Grubość szwów: Grubość szwu 2 mm, 1,5 mm, 1 mm Sterylizacja: Sterylizacja ETO
Postać: Technologia adaptacyjna Wskazówka: Zakrzywiona końcówka
High Light:

Adaptacyjny laparoskopowy skalpel harmoniczny do tkanek

,

laparoskopowy skalpel harmoniczny o średnicy 5 mm

Adaptacyjna technologia tkankowa Laparoskopowa harmonijkowe nożyce do skalpela

HARMONIC Shears + Adaptive Tissue Technology to sterylny instrument do użytku przez jednego pacjenta, składający się z zespołu obudowy uchwytu nożycowego z miękkim uchwytem z dwoma ręcznymi elementami sterującymi (MIN dla minimalnego poziomu mocy i MAX dla maksymalnego poziomu mocy).Instrument posiada zakrzywione ostrze i ramię zaciskowe z podkładką teflonową.Instrument ma 9 cm długości z 16 mm aktywną długością ostrza.Narzędzie Reprocessed HARMONIC Shears umożliwia cięcie i koagulację naczyń o średnicy do 5 mm włącznie.Każdy instrument HARMONIC Shears jest dostarczany z jednym sterylnym, jednorazowym kluczem dynamometrycznym do użytku przez jednego pacjenta.

Nie próbuj sterylizować jednorazowego klucza dynamometrycznego.Dwie kreski na przyrządzie oznaczają względną wielkość naczynia.Przycisk MAX jest zwykle używany w przypadku mniejszych statków, w których prędkość cięcia jest największa.Przycisk MIN jest zwykle używany w nieco większych naczyniach i ma zmniejszoną prędkość cięcia.Jest wskazany do naczyń o wielkości do 5 mm.Technologia Adaptive Tissue zapewnia generatorowi możliwość identyfikacji i monitorowania przyrządu podczas użytkowania, co umożliwia generatorowi modulowanie i zmniejszanie jego mocy wyjściowej, a także zapewnia dźwiękową informację zwrotną dla użytkownika, stosownie do potrzeb.Nożyce HARMONIC są przeznaczone do użytku wyłącznie z generatorem G11 (GEN11) lub nowszym oraz rękojeścią Harmonic Blue (HPBLUE).Wersję oprogramowania można znaleźć w „Informacje o systemie” w menu „Ustawienia” generatora G11 (GEN11).Więcej informacji można znaleźć w Instrukcji obsługi generatora G11 (GEN11).Instrukcje dotyczące rękojeści Harmonic Blue (HPBLUE) i końcówki testowej (TTBLUE) znajdują się w instrukcji obsługi rękojeści Harmonic Blue.

 

Wskazania

Nożyce HARMONIC + Adaptive Tissue Technology są wskazane do nacięć tkanek miękkich, gdy pożądane jest opanowanie krwawienia i minimalne obrażenia termiczne.Instrument może być używany jako uzupełnienie lub substytut elektrochirurgii, laserów i ogólnie skalpeli stalowych, otorynolaryngologicznych (ENT), plastycznych, pediatrycznych, ginekologicznych, urologicznych, ekspozycji na struktury ortopedyczne (takie jak kręgosłup i przestrzeń stawowa) i innych otwartych procedury.

Specyfikacja produktów

 

Opis Kod Średnica wału Długość wału Wskazówka
Harmoniczne nożyce do skalpela OS9F 5mm 9 cm Zakrzywiony
OS17F 5mm 17cm Zakrzywiony

 

montaż

1. Stosując technikę aseptyczną wyjąć instrument z opakowania.Aby uniknąć uszkodzenia, nie należy odwracać instrumentu w sterylne pole.

2. Trzymając rękojeść, zamocuj instrument, obracając go na rękojeści w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, patrząc od dystalnego końca instrumentu (tylko palcem).

3. Za pomocą klucza dynamometrycznego dokręcić instrument do rękojeści.Obróć klucz zgodnie z ruchem wskazówek zegara, trzymając rękojeść, aż kliknie dwa razy, co oznacza, że ​​zastosowano wystarczający moment obrotowy, aby zabezpieczyć instrument.Aby zapewnić prawidłowy montaż, nie chwytaj za uchwyt instrumentu podczas dokręcania za pomocą klucza dynamometrycznego.

Uwaga: Nie dokręcaj narzędzia ręcznie, ponieważ może to spowodować uszkodzenie rękojeści.Nie używaj żadnych środków innym niż klucz dynamometryczny do mocowania lub odłączania instrumentu od rękojeści.

4. Wyjmij klucz dynamometryczny z instrumentu.Nie wyrzucaj jednorazowego klucza dynamometrycznego do czasu zakończenia przypadku chirurgicznego.Klucz dynamometryczny służy do wyjmowania instrumentu z rękojeści zgodnie z procedurą.W przypadku utraty gwarancji klucza dynamometrycznego sterylne pole należy wymienić na sterylny klucz dynamometryczny.Nie wolno ponownie sterylizować jednorazowego klucza dynamometrycznego.

Przestroga: Należy uważać, aby nie uszkodzić nożyc podczas wyjmowania klucza dynamometrycznego z instrumentu.

5. Drugi dźwięk aktywacji można wyłączyć w menu „Ustawienia” generatora G11.Więcej informacji można znaleźć w Instrukcji obsługi generatora G11 (GEN11).Wyłączy to tylko drugi dźwięk aktywacji;nie wpłynie to na modulację i zmniejszenie mocy wyjściowej technologii Adaptive Tissue

 

Adaptive Tissue Technology Laparoskopowy skalpel harmoniczny o średnicy 5 mm 0

FAQ

1. P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
Odp .: Jesteśmy fabryką, mamy bogate doświadczenie w produkcji Urządzenie medyczne ponad 10 lat.
2.Q: Gdzie znajduje się twoja fabryka?Jak mogę tam odwiedzić?
Odp .: Nasza fabryka znajduje się w Jiaxing miasto, prowincja Zhejiang, Chiny.
Chodzi o więcej niż 1 godziny od Szanghaju.

3. P: Czy możesz zrobić próbki?
Odp .: Tak, możemy wykonać dla Ciebie próbki.
4. P: Jak działa twoja fabryka jako kontrola jakości?
Odp .: Jakość to winda naszej fabryki.Mamy inspektora na innym stanowisku, a przed zapakowaniem jest trzech inspektorówprodukty najwyższej jakości.
5. P: Jak się masz? rynek pocztowy usługa ?
Odp.: Jeżeli w trakcie przewozu jakieś kółka zostaną uszkodzone, to przy sprawdzeniu to nasz błąd, bierzemy pełną odpowiedzialność za zrekompensować klientom.

6.P: Czy możesz dla nas zrobić OEM?
O: Oczywiście.Możemy również zbudować listwę dla naszego nowego klienta.

7. P: czy cena obejmuje fracht?
O: Nie, wybierz dostawcę usług ekspresowych lub negocjuj z nami.

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas