Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Testy nadużywania narkotyków Metamfetamina (MET) Szybki pasek testowy, pasek 4 mm Złota metoda koloidalna, zastosowanie medyczne lub policjantów

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Testy nadużywania narkotyków Metamfetamina (MET) Szybki pasek testowy, pasek 4 mm Złota metoda koloidalna, zastosowanie medyczne lub policjantów

Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use
Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use

Duży Obraz :  Testy nadużywania narkotyków Metamfetamina (MET) Szybki pasek testowy, pasek 4 mm Złota metoda koloidalna, zastosowanie medyczne lub policjantów Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Szybki test Format: Rozebrać się
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: SPOTKAŁ
High Light:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

Zestawy do testów na leki Metamfetamina (MET) Szybki pasek testowy, pasek 4 mm Złota metoda koloidalna, lekarze lub policjanci

Próbka: mocz


Przeznaczenie


Metamfetamina jest uzależniającym lekiem pobudzającym, który silnie aktywuje pewne układy w mózgu. Metamfetamina jest blisko związana chemicznie z amfetaminą, ale wpływ metamfetaminy na ośrodkowy układ nerwowy jest większy. Metamfetamina jest wytwarzana w nielegalnych laboratoriach i ma duży potencjał nadużyć i uzależnienia. Lek można przyjmować doustnie, wstrzykiwać lub wdychać. Ostre wyższe dawki prowadzą do zwiększonej stymulacji ośrodkowego układu nerwowego i wywołują euforię, czujność, zmniejszony apetyt oraz poczucie zwiększonej energii i mocy. Odpowiedzi sercowo-naczyniowe na metamfetaminę obejmują zwiększone ciśnienie krwi i zaburzenia rytmu serca. Bardziej ostre reakcje powodują niepokój, paranoję, halucynacje, zachowania psychotyczne i ostatecznie depresję i wyczerpanie.
Działanie metamfetaminy trwa zazwyczaj 2-4 godziny, a okres półtrwania leku wynosi 9-24 godzin w organizmie. Metamfetamina jest wydalana z moczem głównie jako amfetamina, a utlenione i deaminowane pochodne. Jednak 10-20% metamfetaminy jest wydalane w postaci niezmienionej. Zatem obecność związku macierzystego w moczu wskazuje na użycie metamfetaminy. Metamfetamina jest ogólnie wykrywalna w moczu przez 3-5 dni, w zależności od poziomu pH moczu.
Test metamfetaminowy MET One Step (mocz) to szybki test przesiewowy moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów metamfetaminy w moczu. Pasek testowy MET One Step Metamphetamine (mocz) daje wynik pozytywny, gdy metamfetamina w moczu przekracza 1000 ng / ml.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
MET (metamfetamina) d-metamfetamina 1000Zasada testu

Test metamfetaminowy MET One Step (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.

Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Metamfetamina, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 1000 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat metamfetaminy i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom metamfetaminy przekroczy 1000 ng / ml, ponieważ spowoduje to nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-metamfetaminowych.
Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.


INSTRUKCJE STOSOWANIA

  1. Przed otwarciem torebkę doprowadzić do temperatury pokojowej. Wyjmij pasek testowy z zamkniętej torebki i użyj go jak najszybciej.
  2. Z strzałkami skierowanymi w stronę próbki moczu zanurz pasek testowy pionowo w próbce moczu na co najmniej 10-15 sekund. Nie należy przekraczać maksymalnej linii (MAX) na pasku testowym podczas zanurzania paska. Zobacz ilustrację poniżej.
  3. Umieść pasek testowy na nieabsorbującej płaskiej powierzchni, uruchom timer i zaczekaj, aż pojawią się czerwone linie. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Zobacz ilustrację powyżej)
NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.
* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.
POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.
INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.
KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności

Czułość analityczna

Do puli moczu bez leku dodano metamfetaminę w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 500 ng / ml, 750 ng / ml, 1000 ng / ml, 1250 ng / ml, 1500 ng / ml i 2000 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.


Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie MET (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
500 -50% 30 30 0
750 -25% 30 30 0
1000 Odciąć 30 18 12
1250 + 25% 30 1 29
1500 + 50% 30 0 30
2000 + 100% 30 0 30Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu MET równym lub niższym niż 500 ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu MET wynoszącym 1000 ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu MET równym do lub powyżej 1500 ng / ml wykazały pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie graniczne paska testowego MET One Step (mocz) określa się na 1000 ng / ml MET.

Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu przez pasek testowy MET One Step Metamfetamina (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.


Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
r-Hydroksymetamfetamina 30 000
D-metamfetamina 1000
L-metamfetamina 8000
(±) -3,4-Metylenodioksymetamfetamina 2000
Mefentermina 50 000ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas