Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestawy testowe leków Szybki pasek testowy COC, pasek 4mm do wykrywania kokainy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestawy testowe leków Szybki pasek testowy COC, pasek 4mm do wykrywania kokainy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna

Drug Test kits COC  Rapid test strip, 4mm strip  detecting Cocaine in urine, Quickly, Gold colloidal method
Drug Test kits COC  Rapid test strip, 4mm strip  detecting Cocaine in urine, Quickly, Gold colloidal method Drug Test kits COC  Rapid test strip, 4mm strip  detecting Cocaine in urine, Quickly, Gold colloidal method

Duży Obraz :  Zestawy testowe leków Szybki pasek testowy COC, pasek 4mm do wykrywania kokainy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Złoto koloidalne Format: Rozebrać się
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: COC
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Test narkotyków MDMA Szybki pasek testowy, pasek 4 mm do wykrywania Ecstasy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna


Przeznaczenie


Kokaina jest silnym stymulantem ośrodkowego układu nerwowego (OUN) i miejscowym środkiem znieczulającym. Początkowo wywołuje ekstremalną energię i niepokój, stopniowo powodując drżenie, nadwrażliwość i skurcze. W dużych ilościach kokaina powoduje gorączkę, brak reakcji i trudności w oddychaniu i utracie przytomności.
Kokaina jest często podawana samodzielnie przez inhalację donosową, wstrzyknięcie dożylne i palenie na wolnym powietrzu. Jest wydalany z moczem w krótkim czasie głównie jako Benzoylecgonine. 1,2 Benzoylecgonine, główny metabolit kokainy, ma dłuższy biologiczny okres półtrwania (5 - 8 godzin) niż kokaina (0,5 - 1,5 godziny) i ogólnie może być wykrywane przez 24-48 godzin po ekspozycji na kokainę.2
Jednokrokowy pasek testowy kokainy COC (mocz) to szybki test przesiewowy moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonego poziomu metabolitu kokainy w moczu. Jednokrokowy pasek testowy kokainy COC (mocz) daje wynik pozytywny, gdy metabolit kokainy w moczu przekracza 300 ng / ml.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
COC (kokaina) Benzoylecgonine 300Zasada testu


COC One Step Cocaine Test Strip (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.
Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Benzoiloekgonina, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 300 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat benzoylecgoniny i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom benzoiloekgoniny przekroczy 300ng / ml, ponieważ spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał.
Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.INSTRUKCJE STOSOWANIA


Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW


(Zobacz ilustrację powyżej)
NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.
* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.
POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.
INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI


Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności


Czułość analityczna

Do puli moczu bez leku dodano kokainę w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 150 ng / ml, 225 ng / ml, 300 ng / ml, 375 ng / ml, 450 ng / ml i 600 mg / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.

Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie COC (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
150 -50% 30 30 0
225 -25% 30 30 0
300 Odciąć 30 4 26
375 + 25% 30 0 30
450 + 50% 30 0 30
600 + 100% 30 0 30Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu COC równym lub niższym niż 150ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu COC 300ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu COC równym do lub powyżej 450ng / ml wykazały pozytywne wyniki. Dlatego stężenie odcięcia paska testowego COC One Step (Urine) określa się na 300ng / ml COC.

Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu przez pasek testowy kokainy z jednym krokiem (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.

Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
Benzoylecgonine 300
HCl kokainy 780
Kokoetylen 12,500
Ekgonina HCl 32 000

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas