Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

BZO Accurate Test Test Kit Zestawy próbek moczu 10 minut Czas badania Wysoka wydajność

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

BZO Accurate Test Test Kit Zestawy próbek moczu 10 minut Czas badania Wysoka wydajność

BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency
BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency

Duży Obraz :  BZO Accurate Test Test Kit Zestawy próbek moczu 10 minut Czas badania Wysoka wydajność Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Złoto koloidalne Format: Pasek 4 mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: BZO
High Light:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Test na leki BZO Szybki pasek testowy, pasek 4 mm do wykrywania benzodiazepin w moczu, Szybka, złota metoda koloidalna

Przeznaczenie

Benzodiazepiny są lekami często przepisywanymi do objawowego leczenia zaburzeń lękowych i snu. Wytwarzają swoje działanie poprzez specyficzne receptory obejmujące neurochemiczny kwas zwany kwasem gammaaminomasłowym (GABA). Ponieważ są bezpieczniejsze i skuteczniejsze, benzodiazepiny zastąpiły barbiturany w leczeniu zarówno lęku, jak i bezsenności. Benzodiazepiny stosuje się również jako środki uspokajające przed niektórymi zabiegami chirurgicznymi i medycznymi oraz w leczeniu zaburzeń napadowych i odstawienia alkoholu.

Ryzyko uzależnienia fizycznego wzrasta, jeśli benzodiazepiny są przyjmowane regularnie (np. Codziennie) przez więcej niż kilka miesięcy, zwłaszcza w wyższych niż normalne dawkach. Nagłe zatrzymanie może spowodować takie objawy, jak problemy ze snem, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, złe samopoczucie, utrata apetytu, pocenie się, drżenie, osłabienie, lęk i zmiany w postrzeganiu. Tylko śladowe ilości (mniej niż 1%) większości benzodiazepin są wydalane w postaci niezmienionej z moczem; większość stężenia w moczu to skoniugowany lek. Okres wykrywania benzodiazepin w moczu wynosi 3-7 dni.

Pasek testowy benzodiazepin BZO One Step (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów benzodiazepin w moczu. Pasek testowy benzodiazepin BZO One Step (mocz) daje wynik pozytywny, gdy poziom benzodiazepin w moczu przekracza poziom odcięcia.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
BZO (Benzodiazepiny) Oksazepam 300

Zasada testu

Pasek testowy benzodiazepin BZO One Step (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.

Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Benzodiazepiny, jeśli są obecne w próbce moczu poniżej 300 ng / ml, nie nasycą miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem zostaną następnie wychwycone przez unieruchomiony koniugat benzodiazepiny z białkiem i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom benzodiazepin przekroczy poziom odcięcia, ponieważ spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-benzodiazepin.

Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

  1. Przed otwarciem torebkę doprowadzić do temperatury pokojowej. Wyjmij pasek testowy z zamkniętej torebki i użyj go jak najszybciej.
  2. Z strzałkami skierowanymi w stronę próbki moczu zanurz pasek testowy pionowo w próbce moczu na co najmniej 10-15 sekund. Nie należy przekraczać maksymalnej linii (MAX) na pasku testowym podczas zanurzania paska. Zobacz ilustrację poniżej.
  3. Umieść pasek testowy na nieabsorbującej płaskiej powierzchni, uruchom timer i zaczekaj, aż pojawią się czerwone linie. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Zobacz ilustrację powyżej)

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym

(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.

Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności

Czułość analityczna

Do puli moczu bez leku dodano benzodiazepiny w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 150 ng / ml, 225 ng / ml, 300 ng / ml, 375 ng / ml, 450 ng / ml i 600 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.

Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie BZO (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
150 -50% 30 30 0
225 -25% 30 27 3
300 Odciąć 30 11 19
375 + 25% 30 5 25
450 + 50% 30 0 30
600 + 100% 30 0

30

Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu BZO równym lub niższym niż 150ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu BZO 300ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu BZO równym lub wyższe niż 450ng / ml wykazały pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie odcinające paska testowego benzodiazepin BZO One Step (mocz) wynosi 300 ng / ml BZO.

Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu za pomocą paska testowego benzodiazepin BZO One Step (mocz) po 5 minutach i stężeniach, w których są wykrywane.

Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml) Złożony Stężenie (ng / ml)
Alprazolam 196 Flunitrazepam 390
a-hydroksyalprazolam 1,262 (±) Lorazepam 1,562
Bromazepam 1,562 Glukuronid RS-Lorazepam 156
Chlordiazepoksyd 1,562 Midazolam 12,500
Clobazam 98 Nitrazepam 98
Clonazepam 781 Norchlordiazepoksyd 195
Dipotas Clorazepate 195 Nordiazepam 390
Delorazepam 1,562 Oksazepam 300
Desalkilflurazepam 390 Temazepam 98
Diazepam 195 Triazolam 2500
Estazolam 2500

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas