Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Test narkotyków MDMA Szybki pasek testowy, pasek 4 mm do wykrywania Ecstasy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Test narkotyków MDMA Szybki pasek testowy, pasek 4 mm do wykrywania Ecstasy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna

Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method
Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method

Duży Obraz :  Test narkotyków MDMA Szybki pasek testowy, pasek 4 mm do wykrywania Ecstasy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Szybki test Format: Pasek 4 mm
Specimen: Urine Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: MDMA
High Light:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

Test narkotyków MDMA Szybki pasek testowy, pasek 4 mm do wykrywania Ecstasy w moczu, Szybko, Złota metoda koloidalna

Próbka: mocz


Przeznaczenie

Metylenodioksymetamfetamina (Ecstasy) to designerski lek po raz pierwszy zsyntetyzowany w 1914 r. Przez niemiecką firmę farmaceutyczną do leczenia otyłości.1 Osoby przyjmujące lek często zgłaszają działania niepożądane, takie jak zwiększone napięcie mięśni i pocenie się. MDMA nie jest wyraźnie środkiem pobudzającym, chociaż ma, podobnie jak leki amfetaminowe, zdolność do zwiększania ciśnienia krwi i tętna. MDMA powoduje pewne zmiany percepcyjne w postaci zwiększonej wrażliwości na światło, trudności w ustawianiu ostrości i niewyraźnego widzenia u niektórych użytkowników. Uważa się, że jego mechanizm działania polega na uwalnianiu neuroprzekaźnika serotoniny. MDMA może również uwalniać dopaminę, chociaż ogólna opinia jest taka, że ​​jest to drugorzędny efekt leku (Nichols i Oberlender, 1990). Najbardziej rozpowszechnionym efektem MDMA, występującym praktycznie u wszystkich ludzi, którzy przyjęli rozsądną dawkę leku, jest wywołanie zaciśnięcia szczęk.
Pasek testowy MDMA One Step Ecstasy (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów Ecstasy w moczu. Pasek testowy MDMA One Step Ecstasy (mocz) daje pozytywny wynik, gdy metylenodioksymetamfetamina w moczu przekracza 500 ng / ml

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
MDMA (Ecstasy) 3,4-metylenodioksymetamfetamina 500Zasada testu

Pasek testowy MDMA One Step Ecstasy (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.

Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Metylenodioksy-metamfetamina, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 500 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem zostaną następnie wychwycone przez unieruchomiony koniugat metylenodioksymetamfetaminy i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom metylenodioksymetamfetaminy przekroczy 500 ng / ml, ponieważ spowoduje to nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-metylenodioksymetamfetaminy.

Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Zobacz ilustrację powyżej)
NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.
* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.
POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.
INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności

Czułość analityczna
Do puli moczu wolnego od leku dodano Ecstasy w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 250 ng / ml, 375 ng / ml, 500 ng / ml, 625 ng / ml, 750 ng / ml i 1000 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.


Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie MDMA (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
250 -50% 30 30 0
375 -25% 30 26 4
500 Odciąć 30 17 13
625 + 25% 30 4 26
750 + 50% 30 0 30
1000 + 100% 30 0 30


Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu MDMA równym lub niższym niż 250ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu MDMA 500ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu MDMA równym do lub powyżej 750ng / ml wykazały pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie odcinające paska testowego MDMA One Step Ecstasy (mocz) określa się na 500 ng / ml MDMA.

Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu przez pasek testowy MDMA One Step Ecstasy (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.

Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
(±) 3,4-Metylenodioksymetamfetamina HCl (MDMA) 500
(±) 3,4-Metylenodioksyamfetamina HCl (MDA) 3000
3,4-metylenodioksyetylo-amfetamina (MDE) 300

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas