Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestawy do testowania leków AMP Szybki pasek testowy, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na amfetaminę, złota metoda koloidalna

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestawy do testowania leków AMP Szybki pasek testowy, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na amfetaminę, złota metoda koloidalna

Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method
Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method

Duży Obraz :  Zestawy do testowania leków AMP Szybki pasek testowy, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na amfetaminę, złota metoda koloidalna Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Złoto koloidalne Format: Pasek 4mm / 3mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: AMP
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Zestawy do testowania leków AMP Szybki pasek testowy, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na amfetaminę, złota metoda koloidalnaPrzeznaczenie

Amfetamina jest substancją kontrolowaną Schedule II dostępną na receptę (Dexedrine®) i jest również dostępna na nielegalnym rynku. Amfetaminy są klasą silnych środków sympatykomimetycznych o zastosowaniach terapeutycznych. Są chemicznie związane z naturalnymi katecholaminami ludzkiego ciała: epinefryną i noradrenaliną. Ostre wyższe dawki prowadzą do zwiększonej stymulacji ośrodkowego układu nerwowego i wywołują euforię, czujność, zmniejszony apetyt oraz poczucie zwiększonej energii i mocy. Odpowiedzi sercowo-naczyniowe na amfetaminy obejmują zwiększone ciśnienie krwi i zaburzenia rytmu serca. Bardziej ostre reakcje wywołują lęk, paranoję, halucynacje i zachowania psychotyczne. Działanie amfetamin zazwyczaj trwa 2-4 godziny po użyciu, a okres półtrwania leku wynosi 4–24 godziny w organizmie. Około 30% amfetamin jest wydalanych z moczem w postaci niezmienionej, a pozostałe jako pochodne hydroksylowane i deaminowane.
Ampetaminowy pasek testowy AMP One Step (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów amfetaminy w moczu. Amfetaminowy pasek testowy AMP One Step (mocz) daje pozytywny wynik, gdy amfetamina w moczu przekracza 1000 ng / ml

AMP Rapid Test Strip (mocz) jest szybkim wizualnym testem immunologicznym do jakościowego, przypuszczalnego wykrywania amfetaminy w próbkach ludzkiego moczu przy niżej wymienionych stężeniach:

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
AMP (amfetamina)

d-amfetamina

1000Zasada testu

Ampetaminowy pasek testowy AMP One Step (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.

Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Amfetamina, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 1000 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem zostaną następnie wychwycone przez unieruchomiony koniugat amfetaminy i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom amfetaminy przekroczy 1000 ng / ml, ponieważ spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-amfetaminowych.

Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.


INSTRUKCJE STOSOWANIAPrzed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach


INTERPRETACJA WYNIKÓW(Zobacz ilustrację powyżej)
NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.
* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.
POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.
INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.Czułość analityczna


Do puli moczu bez leku dodano amfetaminę w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 500 ng / ml, 750 ng / ml, 1000 ng / ml, 1250 ng / ml, 1500 ng / ml i 2000 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.


Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie AMP (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
500 -50% 30 30 0
750 -25% 30 22 8
1000 Odciąć 30 12 18
1250 + 25% 30 2 28
1500 + 50% 30 0 30
2000 + 100% 30 0

30Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu AMP równym lub niższym niż 500ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu AMP 1000ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu AMP równym do lub powyżej 1500 ng / ml wykazały pozytywne wyniki. Dlatego stężenie odcięcia paska testowego AMP One Step (mocz) określa się na 1000 ng / ml AMP.

Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu przez AMP One Step Amfhetamine Test Strip (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.

Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
D-amfetamina 1000
Siarczan D, L-amfetaminy 3000
L-amfetamina 50 000
(±) 3,4-Metylenodioksyamfetamina 2000
Fentermina 3000

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas