Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Szybki zestaw do diagnostyki nadużywania narkotyków, zestawy do badania moczu na morfinę

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Szybki zestaw do diagnostyki nadużywania narkotyków, zestawy do badania moczu na morfinę

Rapid Diagnostic Drug Abuse Test Kit , Urine Drug Screen Kits For Morphine
Rapid Diagnostic Drug Abuse Test Kit , Urine Drug Screen Kits For Morphine Rapid Diagnostic Drug Abuse Test Kit , Urine Drug Screen Kits For Morphine

Duży Obraz :  Szybki zestaw do diagnostyki nadużywania narkotyków, zestawy do badania moczu na morfinę Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: szybki test Szerokość: 4mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: WYCIERAĆ
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Zestaw do badania nadużywania narkotyków MOP (MORFINA) Szybki pasek do diagnostyki, pasek testowy 4 mm wykrywający MORFinę w moczu,


Przeznaczenie


Opioidowe środki przeciwbólowe obejmują dużą grupę substancji, które kontrolują ból poprzez depresję centralnego układu nerwowego. Duże dawki morfiny mogą powodować wyższe poziomy tolerancji i uzależnienie fizjologiczne u użytkowników i mogą prowadzić do nadużywania substancji. Morfina jest wydalana w postaci niezmetabolizowanej i jest również głównym produktem metabolicznym kodeiny i heroiny. Morfina jest wykrywalna w moczu przez kilka dni po podaniu opiatów.1
Jednoetapowy pasek testowy morfiny (Mocz) MOP jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonego poziomu morfiny w moczu. Morfinowy pasek testowy MOP One Step (mocz) daje wynik pozytywny, gdy morfina w moczu osiąga 300 ng / ml. Jest to sugerowane odcięcie przesiewowe dla próbek pozytywnych ustalonych przez Administrację ds. Nadużywania Substancji i Zdrowia Psychicznego.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
MOR 300 (morfina / heroina) Morfina 300Zasada testu

Jednoetapowy pasek testowy morfiny (Mocz) MOP jest testem immunologicznym opartym na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.
Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Morfina, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 300 ng / ml, nie wysyci miejsc wiązania cząstek powleczonych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat morfiny i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom morfiny wynosi co najmniej 300 ng / ml, ponieważ spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-morfina.
Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wygeneruje kolorowej linii w obszarze linii testowej z powodu konkurencji lekowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca stężenie leku mniejsze niż wartość odcięcia wytworzy linię w linii testowej region. Aby służyć jako kontrola proceduralna, w obszarze linii kontrolnej zawsze pojawi się kolorowa linia wskazująca, że ​​dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Zobacz ilustrację powyżej)
NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.
* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.
POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.
INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności

Czułość analityczna

Do puli moczu bez leku dodano morfinę w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 150 ng / ml, 225 ng / ml, 300 ng / ml, 375 ng / ml, 450 ng / ml i 600 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.

Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie MOP (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
150 -50% 30 30 0
225 -25% 30 25 5
300 Odciąć 30 17 13
375 + 25% 30 1 29
450 + 50% 30 0 30
600 + 100% 30 0 30


Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu MOP równym lub niższym niż 150ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu MOP 300ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu MOP równym do lub powyżej 450ng / ml wykazały pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie graniczne paska testowego morfiny jednoetapowego MOP (moczu) określa się na 300 ng / ml MOP.


Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu za pomocą jednoetapowego morfinowego paska testowego MOP (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.


Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml) Złożony Stężenie (ng / ml)
Kodeina 300 3-bD-glukuronid morfiny 1000
Etylomorfina 6 250 Norcodeine 6 250
Hydrokodon 50 000 Normorphone 100 000
Hydromorfon 3 125 Oksykodon 30 000
Leworfanol 1500 Oksymorfon 100 000
Thebaine 6 250 Procaine 15 000
Morfina 300 6-monoacetylomorfina 400

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas