Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestawy testowe leków Pasek testowy OPI, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na opiaty, złota metoda koloidalna

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestawy testowe leków Pasek testowy OPI, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na opiaty, złota metoda koloidalna

Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method
Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method

Duży Obraz :  Zestawy testowe leków Pasek testowy OPI, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na opiaty, złota metoda koloidalna Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Sposób: Złoto koloidalne Format: DIPCARD 3mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: OPI
High Light:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Zestawy testowe leków Pasek testowy OPI, pasek testowy 4 mm. Próbka moczu na opiaty, złota metoda koloidalna


Przeznaczenie


Opiat odnosi się do dowolnego leku, który pochodzi z maku lekarskiego, w tym produktów naturalnych, morfiny i kodeiny oraz leków półsyntetycznych, takich jak heroina. Opioid jest bardziej ogólny, odnosząc się do dowolnego leku działającego na receptor opioidowy.
Opioidowe środki przeciwbólowe obejmują dużą grupę substancji, które kontrolują ból poprzez depresję ośrodkowego układu nerwowego. Duże dawki morfiny mogą powodować wyższe poziomy tolerancji i uzależnienie fizjologiczne u użytkowników i mogą prowadzić do nadużywania substancji. Morfina jest wydalana w postaci niezmetabolizowanej i jest również głównym produktem metabolicznym kodeiny i heroiny. Morfina jest wykrywalna w moczu przez kilka dni po podaniu opiatów.1
Pasek testowy OPI One Step Opiat (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonego poziomu morfiny w moczu. Pasek testowy OPI One Step Opiat (mocz) daje wynik pozytywny, gdy morfina w moczu przekracza 2000 ng / ml. Jest to sugerowane odcięcie przesiewowe dla próbek pozytywnych ustalonych przez Administrację ds. Nadużywania Substancji i Zdrowia Psychicznego (SAMHSA, USA).

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
OPI 2000 (Opiates) Opiaty 2000Zasada testu

Pasek testowy OPI One Step Opiate (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.
Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Morfina, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 2000 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat morfiny i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom morfiny przekroczy 2000 ng / ml, ponieważ spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał przeciwko morfinie.
Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Zobacz ilustrację powyżej)
NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.
* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.
POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.
INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności

Czułość analityczna
Do puli moczu bez leku dodano Opiat w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 1000 ng / ml, 1500 ng / ml, 2000 ng / ml, 2500 ng / ml, 3000 ng / ml i 4000 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.


Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej


Stężenie OPI (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
1000 -50% 30 30 0
1500 -25% 30 30 0
2000 Odciąć 30 13 17
2500 + 25% 30 4 26
3000 + 50% 30 0 30
4000 + 100% 30 0 30


Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu OPI równym lub niższym niż 1000 ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu OPI 2000 ng / ml są identyfikowane jako „+/-”, a wszystkie próbki z OPI stężenie równe lub wyższe niż 3000ng / ml dało pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie graniczne paska testowego OPI One Step Opiat (mocz) określa się na 2000ng / ml OPI.


Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu przez pasek testowy OPI One Step Opiat (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.


Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml) Złożony Stężenie (ng / ml)
Kodeina 2000 Morfina 2000
Etylomorfina 5000 Norcodeine 12,500
Hydrokodon 12,500 Normorphone 50 000
Hydromorfon 5000 Oksykodon 25 000
Leworfanol 75 000 Oksymorfon 25 000
6-monoacetylomorfina 5000 Procaine 150 000
Glukuronid morfiny3-bD 2000 Thebaine 100 000

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas