Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Test na obecność narkotyków w moczu Szybki test diagnostyczny THC, karta pomiarowa 4 mm do wykrywania marihuany w moczu, szybko, złota metoda koloidalna

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Test na obecność narkotyków w moczu Szybki test diagnostyczny THC, karta pomiarowa 4 mm do wykrywania marihuany w moczu, szybko, złota metoda koloidalna

Urine drug test  THC Rapid Diagnostic Test,4mm dipcard detecting Marijuana in urine, Quickly, Gold colloidal method
Urine drug test  THC Rapid Diagnostic Test,4mm dipcard detecting Marijuana in urine, Quickly, Gold colloidal method Urine drug test  THC Rapid Diagnostic Test,4mm dipcard detecting Marijuana in urine, Quickly, Gold colloidal method

Duży Obraz :  Test na obecność narkotyków w moczu Szybki test diagnostyczny THC, karta pomiarowa 4 mm do wykrywania marihuany w moczu, szybko, złota metoda koloidalna Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Szybki test Szerokość: DIPCARD 3mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Marihuana
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Test na obecność narkotyków w moczu Szybki test diagnostyczny THC, karta pomiarowa 4 mm do wykrywania marihuany w moczu, szybko, złota metoda koloidalna

Przeznaczenie

Urządzenie do szybkiego badania THC (mocz) jest szybkim wizualnym testem immunologicznym do jakościowego wstępnego wykrywania metabolitów THC (kwasu 11-nor-Δ9-THC-9-karboksylowego) w próbkach ludzkiego moczu.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
THC (marihuana) Marihuana 50

Zasada testu

Urządzenie do szybkiego badania THC (mocz) zostało zaprojektowane do wykrywania metabolitów THC poprzez wizualną interpretację rozwoju koloru na pasku wewnętrznym. Membranę unieruchomiono koniugatami THC na obszarze testowym, a wkładkę do próbek pokryto wstępnie barwnymi koloidalnymi złotymi przeciwciałami przeciw metabolitom THC. Po dodaniu próbek koniugaty złota poruszają się chromatograficznie wzdłuż membrany poprzez działanie kapilarne, a przeciwciała docierają do obszaru testowego. Jeśli w moczu nie ma cząsteczki leku, koniugat złota przeciwciała przyłączałby się do koniugatu leku, tworząc linię widoczną. Dlatego tworzenie widocznego środka wytrącającego w obszarze testowym występuje, gdy mocz jest negatywny dla leku. Jeśli metabolity THC są obecne w moczu, antygen leku konkuruje z koniugatem unieruchomionego leku w regionie testowym o ograniczone miejsca przeciwciał. W przypadku wystarczającego stężenia leku, wypełnia ograniczone miejsca wiązania przeciwciała. Zapobiegnie to przyłączeniu zabarwionego przeciwciała-koloidalnego koniugatu złota do strefy koniugatu leku na badanym obszarze. Dlatego brak kolorowego pasma w obszarze testowym wskazuje na wynik pozytywny. Wygląd kolorowego pasma w obszarze kontrolnym służy jako kontrola proceduralna. Wskazuje to, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).

Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.

Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.

Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.

Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.

Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Zobacz ilustrację powyżej)

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym

(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.

Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności

Badanie korelacji próbek przeprowadzono na 300 próbkach moczu. Wszystkie próbki zostały potwierdzone przez GC / MS. Próbki te randomizowano i badano za pomocą paska testowego marihuany THC One Step (mocz). Próbki oceniono jako pozytywne lub negatywne w 5 minut. Wyniki testu przedstawiono w tabeli 1.

Tabela 1 : Korelacja próbek

W porównaniu z GC / MS przy 50 ng / ml, następujące wyniki przedstawiono w tabeli:

GC / MS
Pasek testowy THC One Step + -
+ 118 22
- 4 156

Pozytywna zgoda z GC / MS: 118 / (118 + 4) = 97%

Negatywne porozumienie z GC / MS: 156 / (156 + 22) = 88%

Całkowite porozumienie z GC / MS: (118 + 156) / (118 + 4 + 22 + 156) = 91%

W porównaniu z GC / MS przy 25 ng / ml, przedstawiono następujące wyniki:

GC / MS
Pasek testowy THC One Step + -
+ 135 5
- 6 154

Pozytywna zgoda z GC / MS: 135 / (135 + 6) = 96%

Negatywne porozumienie z GC / MS: 154 / (154 + 5) = 97%

Całkowita zgodność z GC / MS: (135 + 154) / (135 + 6 + 5 + 154) = 96%

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas