Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

4mm Taśma THC Zestaw do testowania narkotyków marihuany Kaseta 3mm Wygodny efekt wizualnego odbarwiania

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

4mm Taśma THC Zestaw do testowania narkotyków marihuany Kaseta 3mm Wygodny efekt wizualnego odbarwiania

4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result
4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result 4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result

Duży Obraz :  4mm Taśma THC Zestaw do testowania narkotyków marihuany Kaseta 3mm Wygodny efekt wizualnego odbarwiania Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Złoto koloidalne Format: 4mm / 3mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: THC
High Light:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Test narkotyków Marijuana Szybki pasek testowy, pasek 4 mm do wykrywania marihuany w moczu, Szybka, złota metoda koloidalna


Przeznaczenie

THC (D9-tetrahydrokannabinol) jest głównym składnikiem czynnym kanabinoidów (marihuany). Podczas palenia lub podawania doustnego wywołuje efekt euforii. Użytkownicy mają upośledzoną pamięć krótkotrwałą i spowolnioną naukę. Mogą również wystąpić przejściowe epizody splątania i lęku. Długotrwałe stosunkowo intensywne stosowanie może być związane z zaburzeniami zachowania. Szczytowy efekt palenia marihuany występuje w ciągu 20-30 minut, a czas trwania wynosi 90-120 minut po jednym papierosie. Podwyższony poziom metabolitów w moczu występuje w ciągu kilku godzin po ekspozycji i pozostaje wykrywalny przez 3-10 dni po paleniu. Głównym metabolitem wydalanym z moczem jest kwas 11-nor-D9-tetrahydrokannabinol-9-karboksylowy (D9-THC-COOH).
THC One Step Marijuana Test Strip (mocz) to szybki test przesiewowy moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonego poziomu marihuany w moczu. Pasek testowy marihuany THC One Step (mocz) daje wynik pozytywny, gdy stężenie marihuany w moczu przekracza 50 ng / ml. Jest to sugerowane odcięcie przesiewowe dla próbek pozytywnych ustalonych przez Administrację ds. Nadużywania Substancji i Zdrowia Psychicznego (SAMHSA, USA).

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
THC (marihuana) Marihuana 50Zasada testu

THC One Step Marijuana Test Strip (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.
Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Marihuana, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 50 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem zostaną następnie wychwycone przez unieruchomiony koniugat marihuany i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie będzie tworzyć się w obszarze linii testowej, jeśli poziom marihuany jest powyżej 50 ng / ml, ponieważ spowoduje to nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał przeciwko marihuanie.
Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wygeneruje kolorowej linii w obszarze linii testowej z powodu konkurencji lekowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca stężenie leku mniejsze niż wartość odcięcia wytworzy linię w linii testowej region. Aby służyć jako kontrola proceduralna, w obszarze linii kontrolnej zawsze pojawi się kolorowa linia wskazująca, że ​​dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.


INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

(Zobacz ilustrację powyżej)
NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.
* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.
POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.
INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności


Czułość analityczna

Do puli moczu bez leku dodano marihuanę w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 25 ng / ml, 37,5 ng / ml, 50 ng / ml, 62,5 ng / ml, 75 ng / ml i 100 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.

Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie 11-nor- D 9 -THC-9 COOH (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
25 -50% 30 30 0
37,5 -25% 30 12 18
50 Odciąć 30 12 18
62,5 + 25% 30 1 29
75 + 50% 30 1 29
100 + 100% 30 0

30Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki z stężeniem THC równym lub niższym niż 25ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu THC 50ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu THC równym do lub powyżej 75ng / ml wykazały pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie graniczne paska testowego marihuany THC One Step (mocz) określa się na 50 ng / ml THC.

Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu za pomocą paska testowego marihuany THC One Step (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.


Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
Kannabinol 20 000
11-nor-D 8 -THC-9 COOH 30
11-nor-D 9 -THC-9 COOH 50
D8-THC 15 000
D9-THC 15 000


ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas