Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySercowe badania krwi

Kaseta 4mm Kardiograficzna Testy Krwi Odcięte 1ng / Ml, Badania Krwi Dla Zdrowia Serca

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Kaseta 4mm Kardiograficzna Testy Krwi Odcięte 1ng / Ml, Badania Krwi Dla Zdrowia Serca

4mm Cassette Cardiac Blood Tests Cut - Off 1ng/Ml , Blood Tests For Heart Health
4mm Cassette Cardiac Blood Tests Cut - Off 1ng/Ml , Blood Tests For Heart Health 4mm Cassette Cardiac Blood Tests Cut - Off 1ng/Ml , Blood Tests For Heart Health

Duży Obraz :  Kaseta 4mm Kardiograficzna Testy Krwi Odcięte 1ng / Ml, Badania Krwi Dla Zdrowia Serca Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485,CE
Numer modelu: kaseta
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Sercowy Format: Urządzenie
Okaz: WB / S / P Czas testowania: 10-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy Application: cTnl test
Precyzja: 99,1%
High Light:

badanie krwi choroby serca

,

diagnostyczne badania serca

Wysokoczułe badanie krwi serca troponiną I, zastosowanie profesjonalne, kaseta 4 mm, odcięcie 1 ng / ml

Przeznaczenie:

Urządzenie do szybkiego badania troponiny I (pełna krew / surowica / osocze) jest szybkim, dwumiejscowym testem immunologicznym typu sandwich do wykrywania poziomów ludzkiej troponiny I (cTnI) w ludzkiej krwi pełnej.

Streszczenie:

Troponiny odkryte przez Ebashi są białkami regulatorowymi w mięśniu sercowym, które modulują interakcję między aktyną i miozyną podczas skurczu mięśnia sercowego za pośrednictwem wapnia. Zidentyfikowano trzy różne specyficzne dla tkanki izoformy troponiny I, dwie w mięśniach szkieletowych i jedną w mięśniu sercowym. Sercowa izoforma troponiny I (cTnI) ma dodatkową sekwencję 31 aminokwasów na końcu N, która odpowiada za specyficzność sercową, o masie cząsteczkowej 22,5 kDa. Ta bezwzględna specyficzność troponiny I dla tkanki sercowej czyni ją idealnym biomarkerem dla uszkodzenia mięśnia sercowego. Wyniki badań klinicznych wykazały, że podwyższone poziomy sercowej troponiny I (cTnI) są wykrywalne w krwiobiegu w ciągu 4 do 6 godzin po wystąpieniu bólu w klatce piersiowej, osiągają szczytowe stężenie w ciągu około 12 godzin i pozostają podwyższone przez 3-10 dni po ostrym mięśniu sercowym zawał. Zatem sercowa Troponina I (cTnI) spełnia wszystkie kryteria określone przez National Academy of Clinical Biochemistry (NACB) dla idealnego biomarkera sercowego we wczesnej identyfikacji i stratyfikacji ryzyka pacjentów z bólem w klatce piersiowej sugerującym niedokrwienie i identyfikację pacjentów, którzy występują po zawale.

Zasada testu:

Urządzenie do szybkiego badania Troponin I wykorzystuje zasadę immunochromatografii, z unikalnym dwuwarstwowym testem immunologicznym typu sandwich na membranie nitrocelulozowej. Koniugat zawiera dwa składniki - monoklonalne anty-cTnI skoniugowane ze złotem koloidalnym i królicze IgG sprzężone ze złotem koloidalnym. Gdy próbka testowa przepływa przez zespół membrany urządzenia, wysoce specyficzne przeciwciało anty-cTnI - koloidalne złoto koniuguje kompleksy z cTnI w próbce i przemieszcza się na membranie z powodu działania kapilarnego wraz z koniugatem koloidalnego złota IgG. Ta próbka przesuwa się dalej na błonie do obszaru testowego (T), gdzie jest unieruchomiona przez inne specyficzne przeciwciało anty-cTnI powleczone na membranie, co prowadzi do utworzenia różowo-purpurowego pasma. Wykrywalny kolorowy prążek powstaje, gdy poziom cTnI jest równy lub większy niż 0,3 ng / ml. Brak tego barwnego pasma w badanym obszarze wskazuje stężenie cTnI <0,3 ng / ml. Nieprzereagowany koniugat wraz z niezwiązanym kompleksem, jeśli w ogóle, porusza się dalej na błonie i jest następnie unieruchamiany przez przeciwciała przeciwkrólicze powleczone na membranie w regionie kontrolnym (C), tworząc różowo-purpurowe pasmo. Tworzenie pasma kontrolnego opiera się na systemie „Królik / anty-królika”. Ponieważ jest całkowicie niezależny od systemu wykrywania analitu, ułatwia tworzenie spójnego sygnału pasma kontrolnego niezależnie od stężenia analitu. Ten pasek kontrolny działa jako kontrola proceduralna i służy do walidacji wyników testów.

POBIERANIE I PRZYGOTOWANIE PRÓBEK

  1. WB używa ludzkiej krwi pełnej jako próbki.
  2. Przed pobraniem próbek za pomocą zatwierdzonych technik nie jest konieczne specjalne przygotowanie pacjenta.
  3. Świeżą pełną antykoagulowaną krew należy wykorzystać jako próbkę do badań. EDTA lub heparyna lub szczawian mogą być stosowane jako odpowiedni antykoagulant.
  4. Krew pełną należy zużyć natychmiast i nie należy jej zamrażać. Nie należy stosować hemolizowanych, zakrzepłych lub zanieczyszczonych próbek krwi pełnej.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

POZYTYWNE : * Pojawiają się dwie linie. Jedna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii kontrolnej (C), a inna widoczna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii testowej (T).

* UWAGA: Intensywność koloru w obszarze linii testowej (T) będzie się różnić w zależności od stężenia przeciwciał TP obecnych w próbce. Dlatego każdy odcień koloru w obszarze linii testowej (T) należy uznać za pozytywny.

UJEMNE: Jedna kolorowa linia pojawia się w obszarze linii kontrolnej (C). W obszarze linii testowej (T) nie pojawia się żadna linia.

INVALID: Linia kontrolna nie pojawia się. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przejrzyj procedurę i powtórz test z nowym testem. Jeśli problem będzie się powtarzał, natychmiast przerwij korzystanie z zestawu testowego i skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem.

ZNAKI WYDAJNOŚCI:

Wrażliwość i specyficzność

Urządzenie do szybkiego oznaczania troponiny I (pełna krew / surowica / osocze) oceniono za pomocą wiodącego komercyjnego testu EIA cTnI z wykorzystaniem próbek klinicznych. Wyniki pokazują, że czułość urządzenia do szybkiego badania troponiny I (pełna krew / surowica / osocze) wynosi 98,3%, a swoistość wynosi 98,4% w porównaniu z wiodącym testem EIA.

Urządzenie do szybkiego testu na troponinę I a EIA

metoda Test EIA

Całkowity

Wyniki

Urządzenie do szybkiego badania troponiny I Wyniki Pozytywny Negatywny
Pozytywny 113 6 119
Negatywny 2 493 495
Łączne wyniki 115 499 614

Wrażliwość względna: 98,3% (93,9% -99,8%) *

Swoistość względna: 98,4% (97,4% -99,6%) *

Dokładność: 98,7% (97,5% -99,4%) *

* 95% przedział ufności

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas