Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyTesty krwi na chorobę zakaźną

Badania krwi na choroby zakaźne gruźlicy Próbki surowicy kasetowej 4 mm CE

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Badania krwi na choroby zakaźne gruźlicy Próbki surowicy kasetowej 4 mm CE

Tuberculosis Infectious Disease Blood Tests 4mm Cassette Serum Specimens CE
Tuberculosis Infectious Disease Blood Tests 4mm Cassette Serum Specimens CE Tuberculosis Infectious Disease Blood Tests 4mm Cassette Serum Specimens CE

Duży Obraz :  Badania krwi na choroby zakaźne gruźlicy Próbki surowicy kasetowej 4 mm CE Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485,
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.1-USD1
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zakaźny Format: kaseta
Okaz: Krew pełna / surowica / osocze Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Test TB
Precyzja: 89,65%
High Light:

badanie krwi infekcji

,

domowy zestaw do badania krwi

Test krwi na chorobę zakaźną gruźlicy, złota metoda koloidalna, profesjonalne zastosowanie testu ekranowego, kaseta 4 mm


Jeden krok TB szybka diagnostyczna kaseta testowa

Produkt Nr kat Okaz Wrażliwość Format Rozmiar zestawu
TB Ab YI002C4 Serum / Plazma Zobacz Wstaw Kaseta 4 mm 25T

Przeznaczenie:

Kaseta szybkiego testu na gruźlicę (pełna krew / surowica / osocze) to szybki chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania przeciwciał anty-TB (izotypów IgG, IgM i IgA) w próbkach krwi pełnej, surowicy lub osocza.

Streszczenie:

Gruźlica (TB) rozprzestrzenia się głównie poprzez przenoszenie w powietrzu kropelek aerozolu rozwiniętych przez kaszel, kichanie i mówienie. Obszary słabej wentylacji stwarzają największe ryzyko narażenia na infekcję. Gruźlica jest główną przyczyną zachorowalności i śmiertelności na całym świecie, powodując największą liczbę zgonów z powodu jednego czynnika zakaźnego. Światowa Organizacja Zdrowia informuje, że rocznie diagnozuje się ponad 8 milionów nowych przypadków aktywnej gruźlicy. Prawie 3 miliony zgonów przypisuje się również gruźlicy. Terminowa diagnoza ma kluczowe znaczenie dla kontroli gruźlicy, ponieważ zapewnia wczesne rozpoczęcie terapii i ogranicza dalsze rozprzestrzenianie się zakażenia. Przez wiele lat stosowano kilka metod diagnostycznych do wykrywania gruźlicy, w tym test skórny, wymaz z plwociny i hodowlę plwociny oraz prześwietlenie klatki piersiowej. Ale wszystkie te metody mają pewne ograniczenia. Niedawno wprowadzono nowe testy, takie jak PCR-amplifikacja DNA lub test interferonu-gamma. Jednak czas oczekiwania na te testy jest długi, wymagają sprzętu laboratoryjnego i wykwalifikowanego personelu, a niektóre nie są ani opłacalne, ani łatwe w użyciu. Testy te są również drogie i niepraktyczne dla krajów rozwijających się. Metody serologiczne stanowią atrakcyjną alternatywę, ponieważ serodiagnostyka gruźlicy jest prosta, niedroga, stosunkowo nieinwazyjna i nie zależy od wykrywania prątków. Kaseta szybkiego testu na gruźlicę (pełna krew / surowica / osocze) jest szybkim testem do jakościowego wykrywania przeciwciał anty-TB (izotypów IgG, IgM i IgA) w próbkach krwi pełnej, surowicy lub osocza. Test wykorzystuje kombinację rekombinowanych antygenów do wykrywania podwyższonych poziomów przeciwciał anty-TB w próbkach pełnej krwi, surowicy lub osocza.

TEST PR PRÓBNY

Kaseta szybkiego testu na gruźlicę (pełna krew / surowica / osocze) jest jakościowym, dwufazowym testem immunologicznym typu sandwich w fazie stałej do wykrywania przeciwciał przeciwko TB w próbkach krwi pełnej, surowicy lub osocza. Membrana jest wstępnie pokryta rekombinowanym antygenem TB w obszarze linii testowej kasety. Podczas badania przeciwciała anty-TB, jeśli są obecne w pełnej krwi, surowicy lub osoczu, reagują z cząstkami pokrytymi rekombinowanym antygenem TB. Mieszanina migruje w górę na chromatografie membranowym przez działanie kapilarne, aby reagować z rekombinowanym antygenem TB na membranie i generować kolorową linię. Obecność tej kolorowej linii w regionie testowym wskazuje wynik pozytywny, podczas gdy jej brak wskazuje wynik negatywny. Aby służyć jako kontrola proceduralna, w obszarze linii kontrolnej zawsze pojawi się kolorowa linia wskazująca, że ​​dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany

PROCEDURA TESTOWA

1. Przed badaniem doprowadzić woreczkowe urządzenie testowe do temperatury pokojowej (15-30 ℃). Nie otwierać torebki, dopóki nie będzie gotowy do wykonania testu.

2. Wyjmij urządzenie testowe z zamkniętej torebki. Połóż ją na płaskiej, czystej i suchej powierzchni.

3. Użyj pipety do narysowania i powoli dodaj 1 kroplę krwi pełnej / surowicy / osocza do studzienki próbki.

4. Przytrzymaj bufor pionowo i dodaj 1 kroplę do studzienki próbki. / Jeśli używasz pipety, zmień nową, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego. Narysuj i przenieś 2 krople buforu do studzienki próbki.

5. Interpretuj wyniki testu w ciągu 10-15 minut. Nie interpretować po 20 minutach.

Uwaga: Powyższy czas tłumaczenia zależy od zakresu temperatury w pomieszczeniu 15-30 ℃. Jeśli temperatura w pomieszczeniu jest znacznie niższa niż 15 ℃, czas tłumaczenia powinien zostać odpowiednio wydłużony do 30 minut.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

Pozytywny:

Dwie czerwone linie są widoczne w oknie wyników. Intensywność linii testowej może być

słabszy lub ciemniejszy niż w linii kontrolnej. To nadal oznacza pozytywny wynik.

Negatywny:

Linia kontrolna pojawia się w oknie wyników, ale linia testowa nie jest widoczna.

Nieważny:

Jeśli linia kontrolna nie pojawia się w oknie wyników, wyniki testu są NIEPOPRAWNE niezależnie od obecności lub braku linii w obszarze testowym.

Skuteczność kliniczna

Łącznie 200 próbek od pacjentów bez gruźlicy i 35 próbek od pacjentów poddanych leczeniu anty-TB badano za pomocą TB Rapid Test i komercyjnego zestawu TB ELISA. Porównanie dla wszystkich przedmiotów przedstawiono w poniższej tabeli.

Szybki test TB
Test ELISA IgM Pozytywny Negatywny Całkowity
Pozytywny 30 5 35
Negatywny 7 193 200
Całkowity 37 198 235

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas