Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

10ng / ml odcięcia Zestaw do badania nadużywania leków, zestawy do samodzielnego testowania leków BUP Złoto koloidalne

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

10ng / ml odcięcia Zestaw do badania nadużywania leków, zestawy do samodzielnego testowania leków BUP Złoto koloidalne

10ng/ml cut-off Drug Abuse Test Kit , BUP self testing drug kits Gold colloidal
10ng/ml cut-off Drug Abuse Test Kit , BUP self testing drug kits Gold colloidal 10ng/ml cut-off Drug Abuse Test Kit , BUP self testing drug kits Gold colloidal

Duży Obraz :  10ng / ml odcięcia Zestaw do badania nadużywania leków, zestawy do samodzielnego testowania leków BUP Złoto koloidalne Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: karta dip
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Test na obecność narkotyków Format: ROZEBRAĆ SIĘ
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: BUP
odciąć: 10 ng / ml
High Light:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

Odcięcie 10ng / ml Zestaw do badania nadużywania leków BUP ( Buprenorfina ) Szybki pasek diagnostyczny, złota metoda koloidalna

Nazwa produktu


Szybki test diagnostyczny BUP / Szybki test diagnostyczny buprenorfiny
Próbka: mocz

Przeznaczenie

Buprenorfina jest silnym środkiem przeciwbólowym często stosowanym w leczeniu uzależnienia od opioidów. Lek jest sprzedawany pod nazwami handlowymi Subutex ™, Buprenex ™, Temgesic ™ i Suboxone ™, które zawierają Buprenorfinę HCl samą lub w połączeniu z Naloksonem HCl. Terapeutycznie, buprenorfina jest stosowana jako leczenie substytucyjne osób uzależnionych od opioidów. Leczenie substytucyjne jest formą opieki medycznej oferowanej osobom uzależnionym od opiatów (głównie uzależnionym od heroiny) w oparciu o podobną lub identyczną substancję do leku normalnie używanego. W terapii substytucyjnej buprenorfina jest tak samo skuteczna jak metadon, ale wykazuje niższy poziom uzależnienia fizycznego. Stężenia wolnej buprenorfiny i norbuprenorfiny w moczu mogą być mniejsze niż 1 ng / ml po podaniu terapeutycznym, ale mogą wynosić do 20 ng / ml w sytuacjach nadużywania. Okres półtrwania buprenorfiny w osoczu wynosi 2-4 godziny. 1 Chociaż całkowita eliminacja pojedynczej dawki leku może trwać nawet 6 dni, uważa się, że okno wykrywania leku macierzystego w moczu wynosi około 3 dni.
Buprenorfina testowa BUP One Step (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów buprenorfiny w moczu. Buprenorfinowy pasek testowy BUP One Step (mocz) daje wynik pozytywny, gdy buprenorfina w moczu przekracza 10 ng / ml.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
BUP Buprenorfina 10Zasada testu

Buprenorfina testowa BUP One Step (mocz) jest testem immunologicznym opartym na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.
Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Buprenorfina, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 10 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w teście. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat Buprenorfiny i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom Buprenorfiny przekroczy 10 ng / ml, ponieważ spowoduje to nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-Buprenorfina.
Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wygeneruje kolorowej linii w obszarze linii testowej z powodu konkurencji lekowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca stężenie leku niższe niż wartość odcięcia wytworzy linię w linii testowej region.
Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.


INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach


INTERPRETACJA WYNIKÓW


NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.
Charakterystyka wydajności


Czułość analityczna

Buprenorfinę dodano do puli moczu bez leku w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 5 ng / ml, 7,5 ng / ml, 10 ng / ml, 12,5 ng / ml i 15 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Dane podsumowano poniżej w tabeli 2.

Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie buprenorfiny (ng / ml)

Procent
Odciąć

n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0% 90 90 0
5 -50% 90 90 0
7.5 -25% 90 75 15
10 Odciąć 90 60 30
12.5 + 25% 90 31 59
15 + 50% 90 0 90


Wniosek: Jak wskazano w tabeli powyżej: wszystkie próbki o stężeniu BUP równym lub niższym niż 5 ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu BUP 10 ng / ml są identyfikowane jako „+/-”, a wszystkie próbki z BUP stężenie równe lub większe niż 15ng / ml wykazało pozytywne wyniki. Zatem stężenie odcinające paska testowego Buprenorfiny BUP One Step (moczu) określa się jako BUP 10 ng / ml.Specyfika nalotyczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu za pomocą paska testowego Buprenorfina BUP One Step (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.


Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
Buprenorfina 10
Norbuprenorfina 20
Buprenorfina 3-D-glukuronid 15
Norbuprenorfina 3-D-Glukuronid 200


ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas