Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Rapid Synthetic Marijuana Drug Test Kit K2 50ng / Ml Cut-Off 4mm kaseta

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Rapid Synthetic Marijuana Drug Test Kit K2 50ng / Ml Cut-Off 4mm kaseta

Rapid Synthetic Marijuana Drug Test Kit K2 50ng/Ml Cut - Off 4mm Cassette
Rapid Synthetic Marijuana Drug Test Kit K2 50ng/Ml Cut - Off 4mm Cassette Rapid Synthetic Marijuana Drug Test Kit K2 50ng/Ml Cut - Off 4mm Cassette

Duży Obraz :  Rapid Synthetic Marijuana Drug Test Kit K2 50ng / Ml Cut-Off 4mm kaseta Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: karta dip
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy do testowania leków Format: Dipcard
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Syntetyczna marihuana
odciąć: 50 ng / ml
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

50ng / ml odcięcie Zestaw do badania nadużywania narkotyków K2 Szybki test diagnostyczny dipcard, profesjonalne zastosowanie, wykrywanie syntetycznej marihuany

Nazwa produktu

Szybki pasek diagnostyczny K2 (syntetyczna marihuana)

Próbka: mocz

Produkt Nr kat Okaz Wrażliwość Format Rozmiar zestawu
K2 YD131S3 Mocz 50 ng / ml Taśma 3 mm 100T
YD131C4 Kaseta 4 mm 25T

Przeznaczenie

Syntetyczna marihuana (K2) Rapid Test Cassette (Urine) to szybki chromatograficzny test immunologiczny do wykrywania syntetycznego marihuany w ludzkim moczu. Syntetyczna marihuana wykryta w teście obejmuje między innymi metabolity JWH-018 i JWH-073. Ten test zapewnia jedynie wstępny wynik testu analitycznego. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku analitycznego należy zastosować bardziej szczegółową alternatywną metodę chemiczną. Preferowaną metodą potwierdzającą jest chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS). Rozważania kliniczne i profesjonalny osąd należy stosować do każdego wyniku testu na nadużywanie narkotyków, szczególnie gdy stosowane są wstępne pozytywne wyniki.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
K2 (syntetyczna marihuana) Syntetyczna marihuana 50

Zasada testu

K2 Rapid Test Cassette (Urine) to test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele. Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Syntetyczny metabolit marihuany, jeśli jest obecny w próbce moczu poniżej 50 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w urządzeniu testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony syntetyczny koniugat marihuany i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom metabolitu marihuany syntetycznej przekroczy 50 ng / ml, ponieważ spowoduje to nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał przeciw marihuanie syntetycznej. Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wygeneruje kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca stężenie leku mniejsze niż wartość odcięcia wytworzy linię w obszarze linii testowej. Aby służyć jako kontrola proceduralna, w obszarze linii kontrolnej zawsze pojawi się kolorowa linia wskazująca, że ​​dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

1. Doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C) przed użyciem.

Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.

2. Używając dołączonej jednorazowej pipety, przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.

3. Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.

4. Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.

5. Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym

(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.

Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas