Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Szybki zestaw do diagnostyki nadużywania narkotyków, CE Zestawy do natychmiastowego badania narkotyków

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Szybki zestaw do diagnostyki nadużywania narkotyków, CE Zestawy do natychmiastowego badania narkotyków

Quick Diagnostic Drug Abuse Test Kit , CE Instant Drug Test Kits Strip Format
Quick Diagnostic Drug Abuse Test Kit , CE Instant Drug Test Kits Strip Format Quick Diagnostic Drug Abuse Test Kit , CE Instant Drug Test Kits Strip Format

Duży Obraz :  Szybki zestaw do diagnostyki nadużywania narkotyków, CE Zestawy do natychmiastowego badania narkotyków Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: rozebrać się
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy do nadużywania narkotyków Format: rozebrać się
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: KET
odciąć: 1000 ng / ml
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Zestaw testowy do nadużywania narkotyków KET Pasek do szybkiej diagnostyki, profesjonalny zestaw, odcięcie 1000 ng / ml, test na ketaminę w moczu

Nazwa produktu

Szybki test diagnostyczny KET (Ketamine)

Próbka: mocz

Produkt Nr kat Okaz Wrażliwość Format Rozmiar zestawu
KET YD161S3 Mocz 1000 ng / ml Taśma 3 mm 100T
YD161C4 Kaseta 4 mm 25T

Przeznaczenie

Szybki pasek testowy KET (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny do wykrywania ketaminy w ludzkim moczu przy stężeniu granicznym wynoszącym 1000 ng / ml. Ten test wykryje inne pokrewne związki, patrz tabela Specyficzność analityczna w tej ulotce dołączonej do opakowania. Ten test zapewnia jedynie wstępny wynik testu analitycznego. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku analitycznego należy zastosować bardziej szczegółową alternatywną metodę chemiczną. Preferowaną metodą potwierdzającą jest chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS). Rozważania kliniczne i profesjonalny osąd należy stosować do każdego wyniku testu na nadużywanie narkotyków, szczególnie gdy stosowane są wstępne pozytywne wyniki.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
KET (Ketamina) Ketamina 1000

Zasada testu

Ketamina to znieczulający środek znieczulający opracowany w 1963 roku w celu zastąpienia PCP (fencyklidyny). Podczas gdy Ketamina jest nadal stosowana w znieczuleniu człowieka i medycynie weterynaryjnej, staje się coraz bardziej nadużywana jako lek uliczny. Ketamina jest molekularnie podobna do PCP, a zatem wywołuje podobne skutki, w tym drętwienie, utratę koordynacji, poczucie niezniszczalności, sztywność mięśni, agresywne / gwałtowne zachowanie, niewyraźną lub zablokowaną mowę, nadmierne poczucie siły i puste spojrzenie. Występuje depresja funkcji oddechowych, ale nie występuje centralny układ nerwowy, a funkcja układu sercowo-naczyniowego jest utrzymywana. Działanie ketaminy trwa zazwyczaj 4-6 godzin po użyciu. Ketamina jest wydalana z moczem w postaci niezmienionego leku (2,3%) i metabolitów (96,8%). 1 KET Rapid Test Dipstick (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów ketaminy w moczu. Szybki test testowy KET (mocz) daje wynik pozytywny, gdy ketamina w moczu przekracza 1000 ng / ml.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

 1. Przed otwarciem torebkę doprowadzić do temperatury pokojowej. Wyjmij bagnet testowy z zamkniętej torebki i użyj go w ciągu godziny.
 2. Przy strzałach skierowanych w stronę próbki moczu zanurz bagnet testowy pionowo w próbce moczu w taki sposób, aby mocz nie przekroczył linii MAX na bagnetie testowym przez 10-15 sekund. Zobacz ilustrację poniżej.
 3. Poczekaj na pojawienie się linii kolorów. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

OGRANICZENIE

 1. KET Rapid Test Dipstick (mocz) zapewnia tylko jakościowy, wstępny wynik analityczny. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku należy zastosować wtórną metodę analityczną. Preferowaną metodą potwierdzającą jest chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS).
 2. Możliwe, że błędy techniczne lub proceduralne, a także inne zakłócające substancje w próbce moczu mogą powodować błędne wyniki.
 3. Substancje zanieczyszczające, takie jak wybielacz i / lub ałun, w próbkach moczu mogą dawać błędne wyniki, niezależnie od zastosowanej metody analitycznej. Jeśli podejrzewa się zafałszowanie, test należy powtórzyć z inną próbką moczu.
 4. Pozytywny wynik wskazuje na obecność leku lub jego metabolitów, ale nie wskazuje poziomu zatrucia, drogi podania ani stężenia w moczu.
 5. Wynik ujemny nie musi koniecznie oznaczać moczu wolnego od leku. Negatywne wyniki można uzyskać, gdy lek jest obecny, ale poniżej poziomu odcięcia testu.
 6. Ten test nie rozróżnia narkotyków i niektórych leków.

WYDAJNOŚĆ

Precyzja

Porównanie side-by-side przeprowadzono za pomocą KET Rapid Test Dipstick i dostępnego na rynku szybkiego testu KET. Testy przeprowadzono na 105 próbkach klinicznych pobranych uprzednio od osób obecnych na badania przesiewowe leków. Poniższe wyniki zostały zestawione:

metoda GC / MS Łączne wyniki
KET Rapid Wyniki Pozytywny Negatywny
Pozytywny 77 3 80
Bagnet testowy
Negatywny 2 168 170
Łączne wyniki 79 171 250
% Umowa 97,5% 98,2% 98,0%

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas