Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Jeden krok szybkiego testu na nadużywanie narkotyków Fit Heroin Treatment 24 miesięcy na półkę

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Jeden krok szybkiego testu na nadużywanie narkotyków Fit Heroin Treatment 24 miesięcy na półkę

One Step Rapid Drug Abuse Test Kit Fit Heroin Treatment 24 Months Shelf Life
One Step Rapid Drug Abuse Test Kit Fit Heroin Treatment 24 Months Shelf Life One Step Rapid Drug Abuse Test Kit Fit Heroin Treatment 24 Months Shelf Life

Duży Obraz :  Jeden krok szybkiego testu na nadużywanie narkotyków Fit Heroin Treatment 24 miesięcy na półkę Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: rozebrać się
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy do nadużywania narkotyków Format: rozebrać się
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: MTD
odciąć: 300ng
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Zestaw testowy do badania nadużywania narkotyków Pasek testowy do szybkiego badania MTD, zastosowanie profesjonalne, odcięcie 300ng / ml, wykrywanie metadonu w moczu

Nazwa produktu


Szybki test diagnostyczny MTD / Szybki test diagnostyczny metadonu
Próbka: mocz


Przeznaczenie


Metadon jest narkotycznym lekiem przeciwbólowym w bólu o średnim i silnym nasileniu. Jest również stosowany w leczeniu uzależnienia od heroiny (uzależnienie od opiatów: Vicodin, perkolat, morfina itp.). Metadon doustny jest bardzo różny od metadonu IV. Metadon doustny jest częściowo przechowywany w wątrobie do późniejszego użycia. IV Metadon działa bardziej jak Heroina.

Metadon jest długo działającym lekiem przeciwbólowym, wytwarzającym efekty trwające od 12 do 48 godzin. Idealnie, metadon uwalnia klienta od presji związanej z pozyskiwaniem nielegalnej heroiny, z niebezpieczeństw związanych z zastrzykami oraz z emocjonalnej kolejki, którą produkuje większość opiatów. Metadon, jeśli jest przyjmowany przez dłuższy czas i przy dużych dawkach, może prowadzić do bardzo długiego okresu karencji. Wycofywanie się z metadonu jest bardziej długotrwałe i kłopotliwe niż w przypadku zaprzestania heroiny, jednak zastąpienie i stopniowe usuwanie metadonu jest akceptowalną metodą detoksykacji dla pacjentów i terapeutów.1
MTD One Step Methadone Test Strip (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów metadonu w moczu. Test MTD One Step Metadone Strip (mocz) daje wynik pozytywny, gdy metadon w moczu przekracza 300ng / ml.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
MTD (metadon) Metadon 300Zasada testu

MTD One Step Methadone Test Strip (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.

Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Metadon, jeśli jest obecny w próbce moczu poniżej 300 ng / ml, nie wysyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat metadonu i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom metadonu przekroczy 300 ng / ml, ponieważ spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-metadonowych.

Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.


INSTRUKCJE STOSOWANIA

  1. Przed otwarciem torebkę doprowadzić do temperatury pokojowej. Wyjmij bagnet testowy z zamkniętej torebki i użyj go w ciągu godziny.
  2. Przy strzałach skierowanych w stronę próbki moczu zanurz bagnet testowy pionowo w próbce moczu w taki sposób, aby mocz nie przekroczył linii MAX na bagnetie testowym przez 10-15 sekund. Zobacz ilustrację poniżej.
  3. Poczekaj na pojawienie się linii kolorów. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.INTERPRETACJA WYNIKÓW


NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.
Charakterystyka wydajności

Czułość analityczna

Do puli moczu bez leku dodano metadon w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 0 ng / ml, 150 ng / ml, 225 ng / ml, 300 ng / ml, 375 ng / ml, 450 ng / ml i 600 ng / mL. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.

Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie MTD (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
150 -50% 30 29 1
225 -25% 30 24 6
300 Odciąć 30 21 9
375 + 25% 30 2 28
450 + 50% 30 0 30
600 + 100% 30 0 30Wniosek: Jak wskazano w powyższej tabeli: wszystkie próbki o stężeniu MTD równym lub niższym niż 150ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu MTD 300ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki o stężeniu MTD równym do lub powyżej 450ng / ml wykazały pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie graniczne paska testowego metadonu MTD z jednym krokiem (moczu) określa się na 300ng / ml MTD.


Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu przez pasek testowy metadonu MTD z jednym krokiem (mocz) po 5 minutach i stężenia, w których są wykrywane.


Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
Metadon 300
Doksyloamina 50 000

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas