Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestaw do testowania leków o wysokiej dokładności PCP Rapid do testów diagnostycznych PCP, odcięcie 25ng / ml, fencylidyna w moczu

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestaw do testowania leków o wysokiej dokładności PCP Rapid do testów diagnostycznych PCP, odcięcie 25ng / ml, fencylidyna w moczu

High Accuracy Drug Test Kit PCP Rapid Diagnostic Test Dipcard,  25ng/ml cut-off, Phencyclidine in urine
High Accuracy Drug Test Kit PCP Rapid Diagnostic Test Dipcard,  25ng/ml cut-off, Phencyclidine in urine High Accuracy Drug Test Kit PCP Rapid Diagnostic Test Dipcard,  25ng/ml cut-off, Phencyclidine in urine

Duży Obraz :  Zestaw do testowania leków o wysokiej dokładności PCP Rapid do testów diagnostycznych PCP, odcięcie 25ng / ml, fencylidyna w moczu Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: rozebrać się
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy do nadużywania narkotyków Format: karta dip
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Fencyklidyna
odciąć: 25ng / ml
High Light:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Zestaw wysokiej dokładności do testowania leków PCP Szybki test diagnostyczny do badania, odcięcie 25ng / ml, wykrywanie fencyklidyny w moczu

Nazwa produktu

Szybki test diagnostyczny PCP / Szybki test diagnostyczny fencyklidyny

Próbka: mocz

Przeznaczenie

Urządzenie do szybkiego badania PCP (mocz) jest szybkim wizualnym testem immunologicznym do jakościowego, przypuszczalnego wykrywania fencyklidyny w próbkach ludzkiego moczu przy stężeniach odcięcia wymienionych poniżej:

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
PCP (fencyklidyna) Fencyklidyna 25

Zasada testu

Fencyklidyna, znana również jako PCP, jest halucynogenem, który po raz pierwszy został wprowadzony na rynek jako środek znieczulający w chirurgii w latach pięćdziesiątych. Został usunięty z rynku, ponieważ otrzymujący go pacjenci stali się majaczącymi i doświadczonymi halucynacjami. Fencyklidynę stosuje się w postaci proszku, kapsułki i tabletki. Proszek jest albo prychany, albo wędzony po zmieszaniu go z marihuaną lub substancją roślinną. PCP jest najczęściej podawany przez inhalację, ale może być stosowany dożylnie, donosowo i doustnie. Po niskich dawkach użytkownik myśli i działa szybko i doświadcza wahań nastroju od euforii do depresji. Zachowanie samookaleczające jest jednym z niszczących skutków PCP. PCP można znaleźć w moczu w ciągu 4 do 6 godzin po użyciu i pozostanie w moczu przez 7 do 14 dni, w zależności od czynników, takich jak tempo metabolizmu, wiek użytkownika, waga, aktywność i dieta. PCP jest wydalany z moczem w postaci niezmienionego leku (4% do 19%) i sprzężonych metabolitów (25% do 30%).

INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).

Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.

Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.

Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.

Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.

Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym

(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.

Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

Charakterystyka wydajności

Badanie korelacji próbek przeprowadzono na 212 próbkach moczu. 50 dodatnich próbek moczu i 162 negatywnych próbek moczu potwierdzono za pomocą GC / MS. Próbki te randomizowano i testowano przy użyciu paska testowego fenocyklidyny PCP (mocz). Próbki oceniono jako pozytywne lub negatywne w 5 minut. Wyniki testu przedstawiono w tabeli 1.

Tabela 1 : Korelacja próbek

GC / MS
PCP One Step Test Strip + -
+ 50 5
- 0 157

Pozytywna zgoda z GC / MS: 50 / (50 + 0)> 99%

Negatywne porozumienie z GC / MS: 159 / (157 + 5) = 97%

Całkowita zgodność z GC / MS: (50 + 157) / (50 + 0 + 5 + 157) = 98%

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas