Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestaw wysokiej dokładności badania nadużywania narkotyków 25ng / Ml Cut-Off dla PCP / fencyklidyny

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestaw wysokiej dokładności badania nadużywania narkotyków 25ng / Ml Cut-Off dla PCP / fencyklidyny

High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine
High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine

Duży Obraz :  Zestaw wysokiej dokładności badania nadużywania narkotyków 25ng / Ml Cut-Off dla PCP / fencyklidyny Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: rozebrać się
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy TESGTING do nadużywania narkotyków Format: ROZEBRAĆ SIĘ
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Lek PCP
odciąć: 25ng
High Light:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

Zestaw do testów na nadużywanie narkotyków PCP (fencyklidyna) Szybki pasek do diagnostyki, odcięty test na obecność moczu 25ng / ml, profesjonalne zastosowanie


Nazwa produktu


Szybki test diagnostyczny PCP / Szybki test diagnostyczny fencyklidyny
Próbka: mocz


Przeznaczenie


Fencyklidyna, znana również jako PCP, jest halucynogenem, który po raz pierwszy został wprowadzony na rynek jako środek znieczulający w chirurgii w latach pięćdziesiątych. Został on usunięty z rynku, ponieważ pacjenci otrzymujący go stali się majaczącymi i doświadczonymi halucynacjami. Fencyklidynę stosuje się w postaci proszku, kapsułki i tabletki. Proszek jest prychany lub wędzony po zmieszaniu go z marihuaną lub substancją roślinną. PCP jest najczęściej podawany przez inhalację, ale może być stosowany dożylnie, donosowo i doustnie. Po niskich dawkach użytkownik myśli i działa szybko i doświadcza wahań nastroju od euforii do depresji. Zachowanie samookaleczające jest jednym z niszczących skutków PCP.PCP można znaleźć w moczu w ciągu 4 do 6 godzin po użyciu i pozostanie w moczu przez 7 do 14 dni, w zależności od czynników, takich jak tempo przemiany materii, wiek użytkownika, waga, aktywność i dieta. PCP jest wydalany z moczem w postaci niezmienionego leku (4% do 19%) i sprzężonych metabolitów (25% do 30%). Pasek testowy fenocyklidyny PCP (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonego poziomu metabolitu fencyklidyny w moczu. Pasek testowy fenocyklidyny PCP One Step (mocz) daje wynik pozytywny, gdy metabolit fencyklidyny w moczu przekracza 25 ng / ml.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
PCP (fencyklidyna) Fencyklidyna 25Zasada testu

PCP One Step Phencyclidine Test Strip (mocz) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele.

Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Fencyklidyna, jeśli jest obecna w próbce moczu poniżej 25 ng / ml, nie wysyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w pasku testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem zostaną następnie wychwycone przez unieruchomiony koniugat fencyklidyny i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom fencylidyny przekroczy 25ng / ml, ponieważ spowoduje to nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał.

Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wytworzy kolorowej linii w obszarze linii testowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca lek w stężeniu mniejszym niż wartość odcięcia wytworzy kolorową linię w obszarze linii testowej . Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.


INSTRUKCJE STOSOWANIA

Przed użyciem należy doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C).
Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.
Za pomocą dołączonej jednorazowej pipety przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.
Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.
Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.
Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach


INTERPRETACJA WYNIKÓW


NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.


KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym
(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.
Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.Charakterystyka wydajności

Czułość analityczna

Do puli moczu bez leku dodano fencyklidynę w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 12,5 ng / ml, 18,75 ng / ml, 25 ng / ml, 31,25 ng / ml, 37,5 ng / ml i 50 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia. Wyniki przedstawiono w tabeli 2 poniżej.

Tabela 2 : Podsumowanie wrażliwości analitycznej

Stężenie PCP (ng / ml) Procent odcięcia n Wynik wizualny
Negatywny Pozytywny
0 0 30 30 0
12.5 -50% 30 30 0
18,75 -25% 30 19 11
25 Odciąć 30 16 14
31,25 + 25% 30 6 24
37,5 + 50% 30 0 30
50 + 100% 30 0 30Wniosek: Jak wskazano w powyższej tabeli: wszystkie próbki o stężeniu PCP równym lub niższym niż 12,5 ng / ml wykazują wyniki negatywne, wszystkie próbki o stężeniu PCP 25 ng / ml są oznaczone jako „+/-”, a wszystkie próbki ze stężeniem PCP równe lub wyższe niż 37,5 ng / ml wykazały pozytywne wyniki. W związku z tym stężenie graniczne paska testowego fenocyklidyny PCP jednoetapowego (moczu) określa się na 25 ng / ml PCP.

Specyficzność analityczna

Tabela 3 wymienia związki, które są dodatnio wykrywane w moczu za pomocą paska testowego fenocyklidyny PCP (mocz) w 5 minut i stężenia, w których są wykrywane.


Tabela 3 : Specyficzność analityczna

Złożony Stężenie (ng / ml)
4-hydroksyfenycydyna 12,500
Fencyklidyna 25ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas