Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Nortriptyline TCA Multi Panel Zestawy do testowania leków Próbka moczu 3 mm Dokładny wynik

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Nortriptyline TCA Multi Panel Zestawy do testowania leków Próbka moczu 3 mm Dokładny wynik

Nortriptyline TCA Multi Panel Drug Test Kits Urine Sample 3mm Strip Accurate Result
Nortriptyline TCA Multi Panel Drug Test Kits Urine Sample 3mm Strip Accurate Result Nortriptyline TCA Multi Panel Drug Test Kits Urine Sample 3mm Strip Accurate Result

Duży Obraz :  Nortriptyline TCA Multi Panel Zestawy do testowania leków Próbka moczu 3 mm Dokładny wynik Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: rozebrać się
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy leków TESGTING Format: rozebrać się
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Nortriptyline TCA
odciąć: 1000 ng / ml
High Light:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Zestaw do testowania leków Pasek szybkiego testu TCA, złota metoda koloidalna, wykrywająca Nortriptylinę w moczu, 1000 ng / ml

Nazwa produktu

Jeden krok szybkiego testu diagnostycznego TCA

Próbka: mocz

Produkt Nr kat Okaz Wrażliwość Format Rozmiar zestawu
TCA YD151S3 Mocz 1000 ng / ml Taśma 3 mm 100T
YD151C4 Kaseta 4 mm 25T

Przeznaczenie

Szybki pasek testowy TCA (mocz) jest chromatograficznym testem immunologicznym z bocznym przepływem do wykrywania Nortriptyline w ludzkim moczu przy stężeniu granicznym wynoszącym 1000 ng / ml. Ten test wykryje inne pokrewne związki, patrz tabela Specyficzność analityczna w tej ulotce dołączonej do opakowania. Ten test zapewnia jedynie wstępny wynik testu analitycznego. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku analitycznego należy zastosować bardziej szczegółową alternatywną metodę chemiczną. Preferowanymi metodami potwierdzającymi są chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS) lub wysokosprawna chromatografia cieczowa (HPLC). Rozważania kliniczne i profesjonalny osąd należy stosować do każdego wyniku testu na nadużywanie narkotyków, szczególnie gdy stosowane są wstępne pozytywne wyniki.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
TCA Nortryptylina 1000

streszczenie

TCA (trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne) są powszechnie stosowane w leczeniu zaburzeń depresyjnych. Przedawkowanie TCA może powodować głęboką depresję ośrodkowego układu nerwowego, kardiotoksyczność i działanie antycholinergiczne. Przedawkowanie TCA jest najczęstszą przyczyną zgonów z powodu leków na receptę. TCA są przyjmowane doustnie, a czasami przez zastrzyk. TCA są metabolizowane w wątrobie, oba TCA i ich metabolity są wydalane z moczem głównie w postaci metabolitów przez okres do dziesięciu dni. TCA Rapid Test Dipstick (mocz) to szybki test przesiewowy moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów nortryptyliny w moczu. Test szybkiego testu TCA (mocz) daje wynik pozytywny, gdy Nortryptylina w moczu przekracza 1000 ng / ml.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

  1. Przed otwarciem torebkę doprowadzić do temperatury pokojowej. Wyjmij bagnet testowy z zamkniętej torebki i użyj go w ciągu godziny.
  2. Przy strzałach skierowanych w stronę próbki moczu zanurz bagnet testowy pionowo w próbce moczu w taki sposób, aby mocz nie przekroczył linii MAX na bagnetie testowym przez 10-15 sekund. Zobacz ilustrację poniżej.
  3. Poczekaj na pojawienie się linii kolorów. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

OGRANICZENIE

  1. Miarka TCA Rapid Test Dipstick zapewnia jedynie wstępny wynik analityczny. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku należy zastosować wtórną metodę analityczną. Preferowanymi metodami potwierdzającymi są chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS) lub wysokosprawna chromatografia cieczowa (HPLC).
  2. TCA Rapid Test Dipstick (mocz) jest jakościowym testem przesiewowym i nie może określić stężenia leku w moczu ani poziomu zatrucia.
  3. Możliwe, że błędy techniczne lub proceduralne, a także inne zakłócające substancje w próbce moczu mogą powodować błędne wyniki.
  4. Substancje zanieczyszczające, takie jak wybielacz i / lub ałun, w próbkach moczu mogą dawać błędne wyniki niezależnie od zastosowanej metody analitycznej. Jeśli podejrzewa się zafałszowanie, test należy powtórzyć z inną próbką moczu.
  5. Wynik pozytywny wskazuje na obecność leku lub jego metabolitów, ale nie wskazuje poziomu lub zatrucia, drogi podania ani stężenia w moczu.
  6. Wynik negatywny niekoniecznie musi oznaczać mocz wolny od leku. Negatywne wyniki można uzyskać, gdy lek jest obecny, ale poniżej poziomu odcięcia testu.

WYDAJNOŚĆ

Precyzja

Porównanie przeprowadzono stosując TCA Rapid Test Dipstick (mocz) i GC / MS. Poniższe wyniki zostały zestawione:

metoda GC / MS Całkowity
Szybki test TCA Wyniki Pozytywny Negatywny Wyniki
Pozytywny 91 13 104
Dipstick
Negatywny 5 141 146
Łączne wyniki 96 154 250
% Umowa 94,8% 91,6% 92,8%

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas