Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Profesjonalny zestaw testowy Tramadol Szybki format karty diagnostycznej Okres przechowywania 24 miesiące

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Profesjonalny zestaw testowy Tramadol Szybki format karty diagnostycznej Okres przechowywania 24 miesiące

Professional Tramadol Test Kit  Rapid Diagnostic Card Format 24 Month Shelf Life
Professional Tramadol Test Kit  Rapid Diagnostic Card Format 24 Month Shelf Life Professional Tramadol Test Kit  Rapid Diagnostic Card Format 24 Month Shelf Life

Duży Obraz :  Profesjonalny zestaw testowy Tramadol Szybki format karty diagnostycznej Okres przechowywania 24 miesiące Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: kaseta
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy leków TESGTING Format: karta
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Tramadol
odciąć: 100 ng / ml
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Nowy zestaw testów na nadużywanie narkotyków TML (Tramadol) Szybki test diagnostyczny dipcard, odcięcie 100 ml / ml testu na obecność moczu, profesjonalne zastosowanie

Nazwa produktu

Karta diagnostyczna szybkiego testu jednokrokowego TML (Tramadol)

Próbka: mocz

Produkt Nr kat Okaz Wrażliwość Format Rozmiar zestawu
TML YD171S3 Mocz 100 ng / ml Taśma 3 mm 100T
YD171C4 Kaseta 4 mm 25T

Przeznaczenie

Kaseta szybkiego testu TML (mocz) jest szybkim testem immunochromatograficznym do jakościowego wykrywania tramadolu w ludzkim moczu przy stężeniu granicznym wynoszącym 100 ng / ml. Ten test zapewnia jedynie wstępny wynik testu analitycznego. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku analitycznego należy zastosować bardziej szczegółową alternatywną metodę chemiczną. Preferowaną metodą potwierdzającą jest chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS). Rozważania kliniczne i profesjonalny osąd należy stosować do każdego wyniku testu na nadużywanie narkotyków, szczególnie gdy stosowane są wstępne pozytywne wyniki.

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
TML Tramadol 100

Zasada testu

TML Rapid Test Cassette (Urine) to szybki chromatograficzny test immunologiczny oparty na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele. Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. Tramadol, jeśli jest obecny w próbce moczu poniżej 100 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w urządzeniu testowym. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat Tramadol i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie utworzy się w obszarze linii testowej, jeśli poziom Tramadolu przekroczy 100 ng / ml, ponieważ spowoduje to nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-Tramadol. Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wygeneruje kolorowej linii w obszarze linii testowej z powodu konkurencji lekowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca stężenie leku mniejsze niż wartość odcięcia wytworzy linię w linii testowej region. Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze pojawiać się w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany

INSTRUKCJE STOSOWANIA

1. Doprowadzić testy, próbki i / lub kontrole do temperatury pokojowej (15-30 ° C) przed użyciem.

Wyjmij test z zamkniętej torebki i umieść go na czystej, równej powierzchni. Oznaczyć test identyfikacją pacjenta lub kontroli. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny.

2. Używając dołączonej jednorazowej pipety, przenieś 3 krople próbki (około 120 µl) do dołka preparatu (S) urządzenia i uruchom timer.

3. Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w dołku próbki (S) i nie dodawaj żadnych rozwiązań do obszaru wynikowego.

4. Gdy test zacznie działać, kolor będzie migrował przez membranę.

5. Poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 8 minutach

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym

(C) jest uważany za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania. Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas