Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestaw do szybkiego nadużywania narkotyków A-PVP (alfa-pirolidynowalerofenon) 3 mm

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestaw do szybkiego nadużywania narkotyków A-PVP (alfa-pirolidynowalerofenon) 3 mm

A-PVP (Alpha-Pyrrolidinovalerophenone ) Rapid Drug Abuse Test Kit 3mm Strip
A-PVP (Alpha-Pyrrolidinovalerophenone ) Rapid Drug Abuse Test Kit 3mm Strip A-PVP (Alpha-Pyrrolidinovalerophenone ) Rapid Drug Abuse Test Kit 3mm Strip

Duży Obraz :  Zestaw do szybkiego nadużywania narkotyków A-PVP (alfa-pirolidynowalerofenon) 3 mm Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: pasek z PVP
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy TESGTING do nadużywania narkotyków Format: listwa a-PVP 4mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5 min
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: test nadużywania PVP
odciąć: 1000ng
High Light:

self testing drug kits

,

drug test strips

Zestaw do badania nadużywania narkotyków a-PVP ( alfa-pirolidynowalerofenon ) Szybki test 3 mm pasek, odcięcie 1000ng / ml

Nazwa produktu

Szybki test diagnostyczny a-PVP (alfa-pirolidynowalerofenon)

Próbka: mocz

tło

alfa-pirolidynowalerofenon (znany również jako α-PVP, A-PVP, alfa-PVP i Flakka) jest syntetyczną substancją stymulującą klasy katynonu i pirolidyny 1 α-PVP można oznaczyć ilościowo we krwi, osoczu lub moczu w celu potwierdzenia diagnozę zatrucia u hospitalizowanych pacjentów lub dostarczenie dowodów w badaniu śmierci w medycynie.2 Generalnie występuje w postaci krystalicznego proszku lub skrystalizowanych odłamków, które użytkownicy mogą spożywać, aby wytworzyć potężne, ale krótkotrwałe euforyczne efekty pobudzające, które są porównywalne z te z metamfetaminy i kokainy po wdmuchiwaniu lub odparowaniu. Donoszono, że α-PVP jest przyczyną lub istotną przyczyną śmierci w samobójstwach i przedawkowaniach spowodowanych przez kombinacje leków.3, 4 Jest to również związane z co najmniej jedną śmiercią, gdzie zostało połączone z peptronem i spowodowało serce niepowodzenie. Kaseta szybkiego testu α-PVP (mocz) jest szybkim testem przesiewowym moczu, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciało monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów alfa-pirolidynowalerofenonu w moczu. Kaseta szybkiego testu α-PVP (mocz) daje wynik pozytywny, gdy alfa-pirolidynowalerofenon w moczu przekracza 1000 ng / ml.

Zasada testu

Kaseta szybkiego testu α-PVP (mocz) jest testem immunologicznym opartym na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce moczu, konkurują z koniugatem leku o miejsca wiązania na przeciwciele. Podczas badania próbka moczu migruje w górę przez działanie kapilarne. alfa-pirolidynowalerofenon, jeśli jest obecny w próbce moczu poniżej 1000 ng / ml, nie nasyci miejsc wiązania cząstek pokrytych przeciwciałem w teście. Cząstki pokryte przeciwciałem będą następnie wychwytywane przez unieruchomiony koniugat alfa-pirolidynowalerofenon i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej. Kolorowa linia nie będzie tworzyć się w obszarze linii testowej, jeśli poziom alfa-pirolidynowalerofenonu przekroczy 1000 ng / ml, ponieważ spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciał anty-alfa-pirolidynowalerofenonowych. Próbka moczu dodatnia pod względem leku nie wygeneruje kolorowej linii w obszarze linii testowej z powodu konkurencji lekowej, podczas gdy próbka moczu ujemna pod względem leku lub próbka zawierająca stężenie leku niższe niż wartość odcięcia wytworzy linię w linii testowej region. Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze pojawiać się w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

POBIERANIE I PRZECHOWYWANIE PRÓBEK

Próbkę moczu należy zebrać w czystym i suchym pojemniku. Można użyć moczu zebranego o każdej porze dnia. Próbki moczu z widocznymi cząstkami powinny być odwirowane, przefiltrowane lub pozostawione do osiadania, aby uzyskać klarowną próbkę do badania. Okaz.

Próbki moczu mogą być przechowywane w temperaturze 2-8 ° C do 48 godzin przed badaniem. W celu długoterminowego przechowywania próbki można zamrozić i przechowywać w temperaturze poniżej -20 ° C. Zamrożone próbki należy rozmrozić i wymieszać przed badaniem.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w opakowaniu w szczelnie zamkniętej torebce w temperaturze pokojowej lub w lodówce (2-30 ° C). Test jest stabilny do daty ważności wydrukowanej na zamkniętej torebce. Test musi pozostać w zamkniętej torebce do momentu użycia. NIE ZAMARZA. Nie używać po upływie daty ważności.

OGRANICZENIE

1. Kaseta 6-MAM Rapid Test Cassette zapewnia tylko jakościowy, wstępny wynik analityczny. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku należy zastosować wtórną metodę analityczną. Preferowaną metodą potwierdzającą jest chromatografia gazowa / spektrofotometria masowa (GC / MS) 2.3.

2. Możliwe, że błędy techniczne lub proceduralne, a także inne zakłócające substancje w próbce moczu mogą powodować błędne wyniki.

3. Substancje zafałszowane, takie jak wybielacz i / lub ałun, w próbkach moczu mogą dawać błędne wyniki niezależnie od zastosowanej metody analitycznej. Jeśli podejrzewa się zafałszowanie, test należy powtórzyć z inną próbką moczu.

4. Pozytywny wynik wskazuje na obecność leku lub jego metabolitów, ale nie wskazuje poziomu zatrucia, drogi podania ani stężenia w moczu.

5. Wynik negatywny niekoniecznie musi oznaczać mocz wolny od leku. Negatywne wyniki można uzyskać, gdy lek jest obecny, ale poniżej poziomu odcięcia testu.

Charakterystyka wydajności

Porównanie side-by-side przeprowadzono stosując kasetę szybkiego testu alfa-PVP (mocz) i GC / MS. Poniższe wyniki zostały zestawione:

Tabela 1: Korelacja próbek

metoda GC / MS Łączne wyniki
Szybki test Alpha-PVP Wyniki Pozytywny Negatywny
Pozytywny 35 2 37
Kaseta
Negatywny 3 60 63
Łączne wyniki 38 62 100
% Umowa 92,1% 96,8% 95,0%

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas