Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kit 4mm Card

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kit 4mm Card

Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kits 4mm Card
Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kits 4mm Card Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kits 4mm Card

Duży Obraz :  Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kit 4mm Card Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta PCG
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zestawy TESGTING do nadużywania narkotyków Format: karta PGB 4mm
Okaz: Mocz Czas testowania: 5 -15
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: test nadużycia pgb
odciąć: 1000ng
High Light:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Zestaw do badania nadużywania narkotyków PGB (Pregabalina) Karta szybkiego testu 4 mm, odcięcie 1000ng / ml, test na obecność moczu

Nazwa produktu

Szybki test diagnostyczny PGB / Szybki test diagnostyczny pregabaliny

Próbka: mocz

Przeznaczenie

PGB Rapid Test Strip (Urine) to szybki wizualny test immunologiczny do jakościowego, wstępnego wykrywania PGB w próbkach ludzkiego moczu przy stężeniach odcięcia wymienionych poniżej:

Parametr Kalibrator Odcięcie (ng / ml)
PGB (Pregabalin) Pregabalina 1000

Zasada testu

PGB Rapid Test Strip (Urine) został zaprojektowany do wykrywania PGB poprzez wizualną interpretację rozwoju koloru w urządzeniu. Membranę unieruchomiono koniugatami PGB na obszarze testowym, a podkładkę na próbki wstępnie powleczono kolorowymi koniugatami złota koloidalnego przeciwciał anty-PGB. Po dodaniu próbek koniugaty złota poruszają się chromatograficznie wzdłuż membrany poprzez działanie kapilarne, a przeciwciała docierają do obszaru testowego. Jeśli w moczu nie ma cząsteczki leku, koniugat złota przeciwciała przyłączałby się do koniugatu leku, tworząc linię widoczną. Dlatego tworzenie widocznego środka wytrącającego w obszarze testowym występuje, gdy mocz jest negatywny dla leku. Jeśli PGB są obecne w moczu, antygen leku konkuruje z koniugatem unieruchomionego leku w regionie testowym o ograniczone miejsca przeciwciał. W przypadku wystarczającego stężenia leku, wypełnia ograniczone miejsca wiązania przeciwciała. Zapobiegnie to przyłączeniu zabarwionego przeciwciała-koloidalnego koniugatu złota do strefy koniugatu leku na badanym obszarze. Dlatego brak kolorowego pasma w obszarze testowym wskazuje na wynik pozytywny. Wygląd kolorowego pasma w obszarze kontrolnym służy jako kontrola proceduralna. Wskazuje to, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

INSTRUKCJE STOSOWANIA

Wyjmij test z zamkniętej torebki lub wyjmij jeden pasek z pojemnika i użyj go jak najszybciej. Aby uzyskać najlepsze wyniki, test należy wykonać w ciągu jednej godziny. Kanistry powinny być szczelnie zamknięte po usunięciu pasków.

Przytrzymaj pasek do końca, gdzie drukowana jest nazwa produktu. Aby uniknąć zanieczyszczenia, nie dotykaj taśmy membrany.

Trzymając pasek pionowo, zanurz pasek testowy w próbce moczu na co najmniej 10-15 sekund. Nie zanurzać poza maksymalną linią (MAX) na pasku testowym. Po zakończeniu testu wyjmij pasek z próbki i umieść go na niechłonnej płaskiej powierzchni. Uruchom zegar i poczekaj, aż pojawią się kolorowe paski. Wynik należy odczytać po 5 minutach. Nie interpretuj wyniku po 10 minutach.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * W obszarze Kontroli (C) pojawia się kolorowa linia, a w obszarze Test (T) pojawiają się kolorowe linie. Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla konkretnego testowanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za negatywny, gdy pojawia się nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NIE pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczone odcięcie dla konkretnego leku.

INVALID: Brak linii w regionie kontrolnym (C). Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przeczytaj ponownie wskazówki i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Kolorowa linia pojawiająca się w obszarze linii kontrolnej (C) jest uważana za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.

  1. Czułość analityczna Do puli moczu bez leku dodano pregabalinę w następujących stężeniach: 0 ng / ml, 500 ng / ml, 750 ng / ml, 1000 ng / ml, 1250 ng / ml, 1500 ng / ml i 2000 ng / ml. Wynik pokazuje> 99% dokładności przy 50% powyżej i 50% poniżej stężenia odcięcia.

PGB Procent Wynik wizualny
Concentratio Odciąć n Negatywny Pozytywny
n (ng / ml)
0 0 30 30 0
500 -50% 30 30 0
750 -25% 30 21 9
1000 Odciąć 30 3 27
1250 + 25% 30 2 28
1500 + 50% 30 0 30
2000 + 100% 30 0 30

C. Odtwarzalność Powtarzalność szybkiego paska testowego PGB (moczu) zweryfikowano za pomocą ślepych testów przeprowadzonych w czterech różnych miejscach. Próbki o stężeniu PGB na poziomie 50% wartości granicznej zostały określone jako ujemne, podczas gdy próbki o stężeniach PGB na poziomie 200% wartości odcięcia zostały określone jako pozytywne.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas