Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

16-panelowy zestaw do samodzielnego testowania leków 15 Test na obecność narkotyków w moczu plus pasek fałszujący

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

16-panelowy zestaw do samodzielnego testowania leków 15 Test na obecność narkotyków w moczu plus pasek fałszujący

16 Panel Self Testing Drug Kits 15 Urine Drug Test Plus Adulterant Strip
16 Panel Self Testing Drug Kits 15 Urine Drug Test Plus Adulterant Strip 16 Panel Self Testing Drug Kits 15 Urine Drug Test Plus Adulterant Strip 16 Panel Self Testing Drug Kits 15 Urine Drug Test Plus Adulterant Strip

Duży Obraz :  16-panelowy zestaw do samodzielnego testowania leków 15 Test na obecność narkotyków w moczu plus pasek fałszujący Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: płyta
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / woreczek, 25 sztuk / pudełko
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in Format: Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in
Okaz: Tylko mocz Czas testowania: 3-5 minut
Okres ważności: 2 lata aplikacji: Test 16 narkotyków
High Light:

Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2

,

'cleanGoogleLink'

1 6- panelowy zestaw do testowania uzależnień od narkotyków 15 test na obecność narkotyków w moczu plus pasek dla osób zafałszowanych

Przeznaczenie

Multi-drug Rapid Test Panel (Mocz) to szybkie chromatograficzne testy immunologiczne do jakościowego i jednoczesnego wykrywania do szesnastu następujących leków w ludzkim moczu. Zaprojektowane stężenia graniczne dla tych leków są następujące:

Test Odcięcie (ng / ml)
AMP (amfetamina) 500
THC (marihuana) 50
COC (Kokaina) 200
PCP (fenycyklidyna) 25
MOR (morfina) 200
MET (metamfetamina) 500
MTD (metadon) 300
BZO (Oxazepam) 200
BUP (buprenorfina) 5
ETG (etyloglukoronid) 1000
TML (Tramadol) 100
COT (kotynina) 300
FYL (Fentanyl) 100
OXY (oksykodon) 100
PGB (pregabalina) 500
Zafałszowanie (utleniacze, ciężar właściwy, pH) /

Zasada

Panel szybkiego testu wielu leków (mocz) jest jednoetapowym testem immunologicznym, w którym chemicznie znakowane leki (koniugaty lek-białko) konkurują o ograniczone miejsca wiązania przeciwciał z lekami, które mogą być obecne w moczu. Panel testowy zawiera paski membran, które są wstępnie pokryte koniugatami lek-białko na pasmach testowych. Na każdym pasku membrana koniugatu lek przeciwciało-złoto koloidalne jest umieszczona na jednym końcu błony. W przypadku braku leku w moczu roztwór barwnego koniugatu przeciwciało-koloidalne złoto przesuwa się wraz z roztworem próbki w górę chromatograficznie poprzez działanie kapilarne przez błonę do unieruchomionej strefy koniugatu lek-białko w regionie pasma testowego. Barwny koniugat przeciwciało-złoto następnie łączy się z koniugatami lek-białko, tworząc widoczne linie jako kompleks przeciwciał z koniugatem lek. Dlatego tworzenie widocznego środka strącającego występuje w strefie testowej, gdy testowy mocz jest ujemny dla leku. Gdy lek jest obecny w moczu, antygen lek / metabolit konkuruje z koniugatem lek-białko w regionie pasma testowego o ograniczone przeciwciało. Gdy obecne jest wystarczające stężenie leku, wypełni on ograniczone miejsca wiązania przeciwciał. Zapobiegnie to przyłączeniu barwnego koniugatu przeciwciało (koniugat lek-białko) -koloidowego złota do strefy koniugatu lek-białko w regionie pasma testowego. Dlatego brak pasma koloru w obszarze testowym wskazuje na wynik dodatni. Pasmo kontrolne z inną reakcją antygen / przeciwciało dodaje się do paska membrany immunochromatograficznej w obszarze kontrolnym (C), aby wskazać, że test został przeprowadzony prawidłowo. Ta linia kontrolna powinna zawsze pojawiać się niezależnie od obecności leku lub metabolitu. Jeśli linia kontrolna nie pojawi się, panel testowy należy wyrzucić.

Fałszowanie polega na manipulowaniu próbką moczu w celu zmiany wyników testu. Zastosowanie substancji fałszujących może powodować fałszywie ujemne wyniki w testach narkotykowych, zakłócając test przesiewowy i / lub niszcząc leki obecne w moczu. Rozcieńczanie można również zastosować w celu uzyskania fałszywie ujemnych wyników testu na lek. Jednym z najlepszych sposobów testowania pod kątem zafałszowania lub rozcieńczenia jest określenie pewnych cech moczu, takich jak pH i ciężar właściwy oraz wykrycie obecności utleniaczy w moczu.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a kolorowe linie pojawiają się w obszarze testowym (T). Ten wynik ujemny oznacza, że ​​stężenia w próbce moczu są poniżej wyznaczonych poziomów odcięcia dla badanego leku.

* UWAGA: Odcień kolorowych linii w obszarze testowym (T) może się różnić. Wynik należy uznać za ujemny, ilekroć jest nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C), a linia NO pojawia się w obszarze testowym (T). Wynik dodatni oznacza, że ​​stężenie leku w próbce moczu jest większe niż wyznaczony poziom odcięcia dla konkretnego leku.

NIEPRAWIDŁOWY: W obszarze sterowania (C) nie pojawia się żadna linia. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki proceduralne są najbardziej prawdopodobnymi przyczynami awarii linii kontrolnej. Przeczytaj wskazówki ponownie i powtórz test z nową kartą testową. Jeśli wynik jest nadal nieprawidłowy, skontaktuj się z producentem.

Reaktywność krzyżowa

Przeprowadzono badanie w celu określenia reaktywności krzyżowej testu ze związkami zawartymi w moczu wolnym od narkotyków lub w moczu zawierającym leki, Amfetaminę, Barbiturany, Benzodiazepiny, Buprenorfinę, Kokainę, Marihuanę, Metadon, Metamfetaminę, Metylenodioksymetamfetaminę, Morfinę, Tramadol, Metakwalon , Ketamina, fenycyklidyna, propoksyfen lub trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne. Następujące związki nie wykazują reaktywności krzyżowej podczas testowania z panelem szybkiego testu wielu leków z fałszowaniem w stężeniu 100 µg / ml. Interpretacje wizualne wystąpiły po 5 minutach od podania próbki. Wyniki przedstawiono w tabeli poniżej.

Tabela: Reaktywność krzyżowa

Acetofenetidyna Kortyzon Zomepirac d-pseudoefedryna
N-acetylprokainamid Kreatynina Ketoprofen Chinidyna
Kwas acetylosalicylowy Deoksykortykosteron Labetalol Chinina
Aminopyrine Dekstrometorfan Loperamid Kwas salicylowy
Amoksycylina Diklofenak Meprobamate Serotonina
Ampicylina Diflunisal Metoksyfenamina Sulfametazyna
kwas l-askorbinowy Digoksyna Metylofenidat Sulindac
Apomorfina Difenhydramina Kwas nalidiksowy Tetracyklina
Aspartam P-aminobenzoesan etylu Naproksen Tetrahydrokortyzon,
Atropina b-estradiol Niacynamid 3-octan
Kwas benzilowy Estrone-3-siarczan Nifedypina Tetrahydrokortyzon
Kwas benzoesowy Erytromycyna Norethindron Tetrahydrozolina
Bilirubina Fenoprofen Noskapina Tiamina
d, l-bromofeniramina Furosemid d, l-oktopamina Tiorydazyna
Kofeina Kwas gentyzynowy Kwas szczawiowy d, l-tyrozyna
Kanabidiol Hemoglobina Kwas oksolinowy Tolbutamid
Wodzian chloralu Hydralazyna Oksymetazolina Triamterene
Chloramfenikol Hydrochlorotiazyd Papaweryna Trifluoperazyna
Chlorotiazyd Hydrokortyzon Penicylina-G Trimetoprim
d, l-chlorfeniramina kwas o-hydroksyhipurowy Perfenazyna d, l-tryptofan
Chlorpromazyna 3-hydroksytyramina Fenelzyna Kwas moczowy
Cholesterol d, l-izoproterenol Prednizon Werapamil
Klonidyna Izoksupryna d, 1-propanolol

Wnioski: Związki wymienione w powyższej tabeli nie wykazują reaktywności krzyżowej podczas badania w stężeniu 100 mg / ml w ciągu 5 minut.

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas