Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestawy do testowania w domu

Jeden krok Wysoka dokładność Chlamydia Szybki test diagnostyczny Kaseta, złota metoda koloidalna, łatwo i szybko

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Jeden krok Wysoka dokładność Chlamydia Szybki test diagnostyczny Kaseta, złota metoda koloidalna, łatwo i szybko

One step High Accuracy Chlamydia Rapid Diagnostic test Cassette , gold colloidal method, easily and quick
One step High Accuracy Chlamydia Rapid Diagnostic test Cassette , gold colloidal method, easily and quick One step High Accuracy Chlamydia Rapid Diagnostic test Cassette , gold colloidal method, easily and quick

Duży Obraz :  Jeden krok Wysoka dokładność Chlamydia Szybki test diagnostyczny Kaseta, złota metoda koloidalna, łatwo i szybko Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485,CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.15-USD1
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Zakaźny Format: Taśma / kaseta
Okaz: Wymaz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy Precyzja: 96,72%
aplikacji: Chlamydia
High Light:

domowe zestawy do testów medycznych

,

zestawy do testów chorób domowych

Jeden krok Wysoka dokładność Chlamydia Szybki test diagnostyczny Kaseta, złota metoda koloidalna, łatwo i szybko

Akcesoria:

Probówki
Końcówki z zakraplaczem
Sterylny aplikator z końcówką poliestrową
(Sterylne kobiece wymazy z szyjki macicy)
Odczynnik A
Odczynnik B
Stacja robocza
Wkładka do opakowania

Przeznaczenie:

Chlamydia Rapid Test Device to szybki chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania Chlamydia trachomatis w próbkach klinicznych w celu ułatwienia diagnozy zakażenia Chlamydia.

Zasada testu:

Chlamydia Rapid Test Device jest jakościowym testem immunologicznym przepływu bocznego do wykrywania antygenu Chlamydia z próbek klinicznych.
W tym teście przeciwciało specyficzne dla antygenu Chlamydia pokrywa się na obszarze linii testowej paska. Podczas badania wyekstrahowany roztwór antygenu reaguje z przeciwciałem przeciwko Chlamydii, które jest pokryte cząstkami. Mieszanina migruje do reakcji z przeciwciałem na Chlamydię na membranie i generuje czerwoną linię w obszarze testowym. Obecność tej czerwonej linii w regionie testowym wskazuje wynik pozytywny, podczas gdy jej brak wskazuje wynik negatywny. Aby służyć jako kontrola proceduralna, czerwona linia będzie zawsze pojawiać się w obszarze kontrolnym, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

PROCEDURA TESTOWA

Przed badaniem pozostawić urządzenie testowe, próbkę, odczynniki i / lub kontrole do temperatury pokojowej .


Wyjmij urządzenie testowe z zamkniętej torebki foliowej i użyj go jak najszybciej. Najlepsze wyniki uzyskuje się, jeśli test zostanie wykonany natychmiast po otwarciu torebki foliowej.

2. Wyodrębnij antygen Chlamydia:

W przypadku próbek wymazu z szyjki macicy lub męskiego cewki moczowej:

(1) Trzymaj butelkę odczynnika A pionowo i dodaj 5 pełnych kropli odczynnika A (około 300 µL) do probówki ekstrakcyjnej (patrz ilustracja ①). Odczynnik A jest bezbarwny. Natychmiast włóż wymazówkę, ściśnij dno probówki i obróć wymaz 15 razy. Odstaw na 2 minuty. (Patrz ilustracja ②)

(2) Trzymaj butelkę odczynnika B pionowo i dodaj 6 pełnych kropli Odczynnik B (około 250ul) do probówki ekstrakcyjnej. (Patrz ilustracja ③) Odczynnik B jest bladożółty. Rozwiązanie stanie się mętne. Ściśnij dolną część rurki i obróć wymazówkę 15 razy, aż roztwór zmieni kolor na jasny z lekkim zielonym lub niebieskim odcieniem. Jeśli wymaz jest krwawy, kolor zmieni się na żółty lub brązowy. Odstaw na 1 minutę. (Patrz ilustracja ④)

(3) Przyciśnij wacik do boku probówki i wyciągnij wacik, ściskając probówkę. (Patrz ilustracja ⑤). Przechowywać jak najwięcej płynu w probówce. Zamontuj końcówkę kroplomierza na górze rury ekstrakcyjnej. (Patrz ilustracja ⑥)
Dla męskich próbek moczu:

(1) Trzymaj butelkę odczynnika B pionowo i dodaj 6 pełnych kropli Odczynnik B (około 250ul) do granulatu moczu w probówce wirówkowej, a następnie energicznie wstrząśnij probówkę, aż zawiesina stanie się jednorodna.

(2) Przenieść cały roztwór w probówce wirówkowej do probówki ekstrakcyjnej. Odstaw na 1 minutę. Trzymaj butelkę odczynnika A pionowo i dodaj 5 pełnych kropli odczynnika A (około 300 µL), a następnie dodaj do probówki ekstrakcyjnej. Worteksuj lub stukaj w dno probówki, aby wymieszać roztwór. Odstaw na 2 minuty.

(3) Zamocuj końcówkę kroplomierza na górze rury ekstrakcyjnej.

Umieść urządzenie testowe na czystej i równej powierzchni. Dodaj 3 pełne krople wyekstrahowanego roztworu (około 100 µl) do dołka próbki (S) urządzenia testowego, a następnie uruchom timer. Unikaj uwięzienia pęcherzyków powietrza w studzience preparatu (S).

Poczekaj na pojawienie się czerwonej linii. Przeczytaj wynik po 10 minutach. Nie czytaj wyniku po 20 minutach.


INTERPRETACJA WYNIKÓW

POZYTYWNE : * Pojawiają się dwie linie. Jedna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii kontrolnej (C), a inna widoczna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii testowej (T).

* UWAGA: Intensywność koloru w obszarze linii testowej (T) będzie się różnić w zależności od stężenia przeciwciał TP obecnych w próbce. Dlatego każdy odcień koloru w obszarze linii testowej (T) należy uznać za pozytywny.

UJEMNE: Jedna kolorowa linia pojawia się w obszarze linii kontrolnej (C). W obszarze linii testowej (T) nie pojawia się żadna linia.

INVALID: Linia kontrolna nie pojawia się. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przejrzyj procedurę i powtórz test z nowym testem. Jeśli problem będzie się powtarzał, natychmiast przerwij korzystanie z zestawu testowego i skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem.

ZNAKI WYDAJNOŚCI:

Wrażliwość

Chlamydia Rapid Test Device została oceniona za pomocą komórek zakażonych Chlamydią i próbek uzyskanych od pacjentów klinik STD. Urządzenie Chlamydia Rapid Test Device może wykryć komórki zakażone chlamydią o objętości 106 μg / ml. PCR jest stosowana jako metoda referencyjna dla Chlamydia Rapid Test Device. Próbki uznano za dodatnie, jeśli PCR wykazało wynik pozytywny. Próbki uznawano za negatywne, jeśli PCR wykazało wynik negatywny. Wyniki pokazują, że Chlamydia Rapid Test Device ma wysoką czułość w stosunku do PCR.

Specyficzność


Chlamydia Rapid Test Device wykorzystuje przeciwciało, które jest wysoce specyficzne dla antygenu Chlamydia w próbkach. Wyniki pokazują, że Chlamydia Rapid Test Device ma wysoką specyficzność względem PCR.
W przypadku próbek wymazu z szyjki macicy:

metoda PCR Łączne wyniki

Chlamydia szybka
Urządzenie testowe

Wyniki Pozytywny Negatywny Względna wrażliwość: 87,5%
Pozytywny 35 3 38 Względna specyfika: 96,5%
Negatywny 5 83 88 Względna dokładność: 93,7%
Łączne wyniki 40 86 126

Dla próbek wymazu z cewki moczowej u mężczyzn:

metoda PCR Łączne wyniki

Chlamydia szybka
Urządzenie testowe

Wyniki Pozytywny Negatywny Wrażliwość względna: 82,7%
Pozytywny 43 6 49 Specyficzność: 93,9%
Negatywny 9 93 102 Względna dokładność: 90,1%
Łączne wyniki 52 99 151


Dla męskich próbek moczu:

metoda PCR Łączne wyniki

Chlamydia szybka
Urządzenie testowe

Wyniki Pozytywny Negatywny Względna wrażliwość: 87,5%
Pozytywny 21 1 22 Względna specyfika: 98,0%
Negatywny 3 50 53 Względna dokładność: 94,7%
Łączne wyniki 24 51 75UWAGA: Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania są najbardziej prawdopodobnymi przyczynami awarii linii kontrolnej. Przejrzyj procedurę i powtórz test z nowym urządzeniem. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem.


ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas