Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyTesty krwi na chorobę zakaźną

Szybki diagnostyczny zestaw do wykrywania krwi Wysoka dokładność dla przeciwciała na rdzeń wirusa zapalenia wątroby typu B.

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Szybki diagnostyczny zestaw do wykrywania krwi Wysoka dokładność dla przeciwciała na rdzeń wirusa zapalenia wątroby typu B.

Rapid Diagnostic Blood Detection Kit High Accuracy For Hepatitis B Core Antibody
Rapid Diagnostic Blood Detection Kit High Accuracy For Hepatitis B Core Antibody Rapid Diagnostic Blood Detection Kit High Accuracy For Hepatitis B Core Antibody

Duży Obraz :  Szybki diagnostyczny zestaw do wykrywania krwi Wysoka dokładność dla przeciwciała na rdzeń wirusa zapalenia wątroby typu B. Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485,
Numer modelu: kaseta lub pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Choroba Format: Taśma / kaseta
Okaz: Krew pełna / surowica / osocze Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: HBcAb
Precyzja: 99,02%
High Light:

badanie krwi infekcji

,

domowy zestaw do badania krwi

Jeden krok szybkiego testu diagnostycznego HBcAb do wykrywania przeciwciała na rdzeń wirusa zapalenia wątroby typu B, złota metoda koloidalna, wysoka dokładność

Nazwa produktu: Kaseta szybkiego testu diagnostycznego HBcAb z jednym krokiem

Produkt Nr kat Okaz Wrażliwość Format Rozmiar zestawu
HBcAb YI231S3 Serum / Plazma Taśma 3 mm 50T
YI231S4 Taśma 4mm 50T
YI231C3 Kaseta 3 mm 25T
YI231C4 Kaseta 4 mm 25T

Przeznaczenie:

Kaseta szybkiego testu HBcAb (Serum / Plasma) jest szybkim chromatograficznym testem immunologicznym do jakościowego wykrywania przeciwciała przeciw rdzeniu wątroby typu B (HBcAb) w surowicy lub osoczu.

Streszczenie:

Wirusowe zapalenie wątroby jest chorobą układową obejmującą głównie wątrobę. Większość przypadków ostrego wirusowego zapalenia wątroby jest spowodowana przez wirus zapalenia wątroby typu A (HAV), wirus zapalenia wątroby typu B (HBV) lub wirus zapalenia wątroby typu C (HCV). Przeciwciało rdzeniowe zapalenia wątroby typu B jest białkiem wirusowym wydzielanym przez komórki zakażone HBV. Jego obecność wskazuje na wysoki poziom wirusa we krwi i jest wskaźnikiem zakaźności nosiciela. Jeśli ten test jest negatywny, ale wiadomo, że osoba jest HBcAb dodatnia, oznacza to niski poziom wirusa we krwi lub „zintegrowaną fazę” HBV, w której wirus jest zintegrowany z DNA gospodarza. Kaseta szybkiego testu HBcAb (surowica / osocze) jest szybkim testem do jakościowego wykrywania obecności HBcAb w próbce surowicy lub osocza. Test wykorzystuje kombinację przeciwciał monoklonalnych i antygenu do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów HBcAb w surowicy lub osoczu. Ten jednoetapowy test jest bardzo czuły i zajmuje tylko około 10-20 minut. Wyniki testu są odczytywane wizualnie bez żadnego instrumentu.

TEST PR PRÓBNY

Test HBcAb jest testem immunologicznym opartym na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Podczas badania mieszanina migruje w górę na membranie chromatograficznie przez działanie kapilarne. Membrana jest wstępnie pokryta anty-HBcAg w obszarze linii testowej paska. Podczas badania, jeśli HBcAb obecny w próbce, będzie konkurował z przeciwciałem HBcAg powleczonym cząstkami o ograniczoną ilość anty-HBcAg na błonie. W obszarze testowym nie utworzy się żadna linia. Widoczna kolorowa linia utworzy się w obszarze testowym, jeśli w próbce nie ma HBcAb, ponieważ wszystkie cząstki pokryte przeciwciałem zostaną wychwycone przez antygen pokryty w obszarze linii testowej. Aby służyć jako kontrola proceduralna, w obszarze linii kontrolnej zawsze pojawi się kolorowa linia wskazująca, że ​​dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

PROCEDURA TESTOWA

1. Przed badaniem doprowadzić woreczkowe urządzenie testowe do temperatury pokojowej (15-30 ℃). Nie otwierać torebki, dopóki nie będzie gotowy do wykonania testu.

2. Wyjmij urządzenie testowe z zamkniętej torebki. Połóż ją na płaskiej, czystej i suchej powierzchni.

3. Użyj pipety do narysowania i powoli dodaj 1 kroplę krwi pełnej / surowicy / osocza do studzienki próbki.

4. Przytrzymaj bufor pionowo i dodaj 1 kroplę do studzienki próbki. / Jeśli używasz pipety, zmień nową, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego. Narysuj i przenieś 2 krople buforu do studzienki próbki.

5. Interpretuj wyniki testu w ciągu 10-15 minut. Nie interpretować po 20 minutach.

Uwaga: Powyższy czas tłumaczenia zależy od zakresu temperatury w pomieszczeniu 15-30 ℃. Jeśli temperatura w pomieszczeniu jest znacznie niższa niż 15 ℃, czas tłumaczenia powinien zostać odpowiednio wydłużony do 30 minut.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

Pozytywny:

Dwie czerwone linie są widoczne w oknie wyników. Intensywność linii testowej może być

słabszy lub ciemniejszy niż w linii kontrolnej. To nadal oznacza pozytywny wynik.

Negatywny:

Linia kontrolna pojawia się w oknie wyników, ale linia testowa nie jest widoczna.

Nieważny:

Jeśli linia kontrolna nie pojawia się w oknie wyników, wyniki testu są NIEPOPRAWNE niezależnie od obecności lub braku linii w obszarze testowym.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas