Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestaw 6 w 1 doustnych badań nadużywania narkotyków Wysoka dokładność wielu próbek kasety śliny

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestaw 6 w 1 doustnych badań nadużywania narkotyków Wysoka dokładność wielu próbek kasety śliny

6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette
6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette 6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette

Duży Obraz :  Zestaw 6 w 1 doustnych badań nadużywania narkotyków Wysoka dokładność wielu próbek kasety śliny Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Szybki test Format: Panel wielokrotny
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Narkotyk
High Light:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Zestawy do badań doustnych leków 6 w 1, próbka śliny, wysoka dokładność, łatwa i szybka, wielokrotna kaseta, złota koloidalna

Przeznaczenie

Oral Fluid Drug Screen Device do AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO jest chromatograficznym testem immunologicznym z przepływem bocznym do jakościowego wykrywania amfetaminy, metamfetaminy, kokainy, opiatów, THC, BZO i ich metabolitów w płynach doustnych przy następującym cięciu -stężenia wyjściowe:

Produkt Nr kat Okaz Wrażliwość
Zestawy do testowania leków Ślina
AMP YD101S3 Ślina 1000 ng / ml
YD101C4
BAR YD201S3 Ślina 300 ng / ml
YD201C4
BZO YD301S3 Ślina 300 ng / ml
YD301C4
COC YD401S3 Ślina 300 ng / ml
YD401C4
MOR ( MOP ) YD501S3 Ślina 300 ng / ml
YD501C4
SPOTKAŁ YD601SM Ślina 500 ng / ml
YD601 CM
MTD YD701S3 Ślina 300 ng / ml
YD701C4
MDMA YD801S3 Ślina 500 ng / ml
YD801C4
THC YD901S3 Ślina 50 ng / ml
YD901C4
BUP YD111S3 Ślina 100 ng / ml
YD111C4
PCP YD121S3 Ślina 25 ng / ml
YD121C4
K2 YD131S3 Ślina 50 ng / ml
YD131C4
OPI YD141S3 Ślina 2000 ng / ml
YD141C4

Ten test zapewnia jedynie wstępny wynik testu analitycznego. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku analitycznego należy zastosować bardziej szczegółową alternatywną metodę chemiczną. Chromatografia gazowa / spektrometria masowa (GC / MS) i chromatografia gazowa / tandemowa spektrometria masowa (GC / MS / MS) są preferowanymi metodami potwierdzającymi. Profesjonalny osąd powinien być stosowany do każdego wyniku testu na nadużywanie narkotyków, szczególnie gdy wskazane są wstępne pozytywne wyniki.

streszczenie

Urządzenie do badania przesiewowego płynu doustnego dla AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO i ich metabolitów jest szybkim testem przesiewowym płynu doustnego, który można wykonać bez użycia instrumentu. Test wykorzystuje przeciwciała monoklonalne do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów specyficznych leków w ludzkim płynie doustnym.

Amfetamina (AMP)

Amfetamina jest aminą sympatykomimetyczną ze wskazaniami terapeutycznymi. Lek jest często podawany samodzielnie przez inhalację donosową lub doustną. W zależności od drogi podawania, amfetamina może być wykryta w płynie doustnym już po 5-10 minutach po użyciu1. Amfetaminę można wykryć w płynach doustnych do 72 godzin po użyciu1. Test amfetaminy zawarty w urządzeniu do ekranowania leku doustnego daje wynik pozytywny, gdy stężenie amfetaminy w płynie doustnym przekracza 50 ng / ml.

Metamfetamina (MET)

Metamfetamina jest silnym środkiem pobudzającym związanym chemicznie z amfetaminą, ale o większych właściwościach pobudzających CNS. Lek jest często podawany samodzielnie przez inhalację donosową, palenie tytoniu lub spożycie doustne. W zależności od drogi podawania, metamfetamina może być wykryta w płynie doustnym już po 510 minutach po użyciu1. Metamfetaminę można wykryć w płynach doustnych do 72 godzin po użyciu1. Oznaczenie metamfetaminy zawarte w urządzeniu do ekranowania leku doustnego daje wynik pozytywny, gdy stężenie metamfetaminy w płynie doustnym przekracza 50 ng / ml.

Kokaina (COC)

Kokaina jest silnym stymulantem ośrodkowego układu nerwowego (OUN) i miejscowym środkiem znieczulającym pochodzącym z rośliny koki (erythroxylum coca). Lek jest często podawany samodzielnie przez inhalację donosową, wstrzyknięcie dożylne i palenie na wolnym powietrzu. W zależności od drogi podawania, kokainę i metabolity benzoiloekgoniny i estru metylowego ekgoniny można wykryć w płynie doustnym już po 5-10 minutach po użyciu1. Kokainę i benzoiloekgoninę można wykryć w płynach doustnych do 24 godzin po użyciu1. Test kokainy zawarty w urządzeniu do podawania leku z kokainą i opiatami Oral Fluid Drug Screen daje wynik pozytywny, gdy metabolit kokainy w płynie doustnym przekracza 20 ng / ml.

Opiaty (OPI)

Opiaty klasy leków odnoszą się do dowolnego leku, który pochodzi z maku lekarskiego, w tym związków występujących naturalnie, takich jak morfina i kodeina oraz leki półsyntetyczne, takie jak heroina. Opiaty działają przeciwbólowo, hamując ośrodkowy układ nerwowy. Leki wykazują właściwości uzależniające, gdy są stosowane przez dłuższy czas; objawy odstawienia mogą obejmować pocenie się, drżenie, nudności i drażliwość. Opiaty można przyjmować doustnie lub drogą iniekcji, w tym dożylnie, domięśniowo i podskórnie; nielegalni użytkownicy mogą również przyjmować dożylnie lub przez inhalację donosową. Stosując poziom odcięcia testu immunologicznego 40 ng / ml, kodeinę można wykryć w płynie doustnym w ciągu 1 godziny po podaniu pojedynczej dawki doustnej i może pozostać wykrywalny przez 7-21 godzin po podaniu dawki2. Metabolit heroiny 6-monoacetylomorfina (6-MAM) występuje częściej w wydalanym niezmetabolizowanym, a także głównym produkcie metabolicznym kodeiny i heroiny.

Test opiatów zawarty w urządzeniu do przesiewania leku doustnego daje wynik pozytywny, gdy stężenie opiatów w płynie doustnym przekracza 40 ng / ml.

Marihuana (THC)

Tetrahydrokannabinol (THC), aktywny składnik rośliny marihuany (cannabis sativa), jest wykrywalny w płynie doustnym wkrótce po użyciu. Uważa się, że wykrycie leku jest głównie spowodowane bezpośrednim narażeniem leku na działanie jamy ustnej (podawanie doustne i palenie) i późniejszym sekwestrowaniem leku w jamie ustnej.3 Badania historyczne wykazały okno wykrywania THC w płynie doustnym do 14 godzin po zażyciu leku.3 Test THC zawarty w urządzeniu do ekranowania leku doustnego daje wynik pozytywny, gdy stężenie Δ9-THC w płynie doustnym przekracza 50 ng / ml

Benzodiazepina (BZO):

Benzodiazepiny są lekami często przepisywanymi do objawowego leczenia zaburzeń lękowych i snu. Wytwarzają swoje działanie poprzez specyficzne receptory obejmujące neurochemiczny kwas zwany kwasem gammaaminomasłowym (GABA). Ponieważ są bezpieczniejsze i skuteczniejsze, benzodiazepiny zastąpiły barbiturany w leczeniu zarówno lęku, jak i bezsenności. Benzodiazepiny stosuje się również jako środki uspokajające przed niektórymi zabiegami chirurgicznymi i medycznymi oraz w leczeniu zaburzeń napadowych i odstawienia alkoholu.

Zasada testu

Oral Drug Screen Device dla AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO jest testem immunologicznym opartym na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce płynu w jamie ustnej, współzawodniczą z ich odpowiednimi koniugatami leków o miejsca wiązania na swoistym przeciwciele.

Podczas badania część próbki płynu w jamie ustnej migruje w górę przez działanie kapilarne. Lek, jeśli jest obecny w próbce płynu doustnego poniżej stężenia odcięcia, nie wysyci miejsc wiązania swoistego przeciwciała. Przeciwciało będzie następnie reagować z koniugatem lek-białko i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej określonego paska leku. Obecność leku powyżej stężenia odcięcia w próbce płynu w jamie ustnej spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciała. Dlatego kolorowa linia nie będzie tworzyć się w obszarze linii testowej.

Próbka płynu doustnego z dodatnim lekiem nie wytworzy kolorowej linii w określonym obszarze linii testowej paska ze względu na konkurencję lekową, podczas gdy próbka płynu doustnego ujemna pod względem leku wytworzy linię w obszarze linii testowej z powodu braku leku zawody.

Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze widoczna w obszarze linii kontrolnej, wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany. ODCZYNNIKI

INTERPRETACJA WYNIKÓW

NEGATYWNE: * Pojawiają się dwie linie. Jedna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze kontrolnym (C), a kolejna widoczna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze testowym (Drug / T). Ten negatywny wynik wskazuje, że stężenie leku jest poniżej wykrywalnego poziomu. * UWAGA: Odcień koloru w obszarze linii testowej (Drug / T) będzie się różnił, ale powinien być uważany za negatywny, gdy jest nawet słaba linia.

POZYTYWNE: Jedna kolorowa linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C). W obszarze testowym (Drug / T) nie pojawia się żadna linia. Ten pozytywny wynik wskazuje, że stężenie leku jest powyżej wykrywalnego poziomu. INVALID: Linia kontrolna nie pojawia się. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przejrzyj procedurę i powtórz test za pomocą nowego panelu testowego. Jeśli problem będzie się powtarzał, natychmiast zaprzestań używania partii i skontaktuj się z producentem.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas