Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do badania nadużywania narkotyków

Zestaw do badania nadużywania alkoholu, zestaw do testowania leków na śliny 4mm złoty koloidalny

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestaw do badania nadużywania alkoholu, zestaw do testowania leków na śliny 4mm złoty koloidalny

Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal
Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal

Duży Obraz :  Zestaw do badania nadużywania alkoholu, zestaw do testowania leków na śliny 4mm złoty koloidalny Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Numer modelu: Karta / kaseta / pasek
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD5
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Złoto koloidalne Format: Rozebrać się
Okaz: Mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Alkohol
High Light:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

Alkohol śliny Szybki test, pasek 4mm Złota metoda koloidalna, medycy lub policjanci nas, łatwo i szybko używać

Próbka: Ślina

I ntended U se

Test alkoholowy śliny jest szybką, wysoce czułą metodą wykrywania obecności alkoholu w ślinie i przybliżania względnego stężenia alkoholu we krwi. Ten test zapewnia tylko wstępny ekran. W celu uzyskania potwierdzonego wyniku analitycznego należy zastosować bardziej szczegółową alternatywną metodę chemiczną. należy rozważyć kliniczne rozważania i profesjonalny osąd w odniesieniu do każdego wyniku ekranu testowego, szczególnie gdy wskazane są wstępne ekrany dodatnie.

streszczenie

Dwie trzecie wszystkich dorosłych pije alkohol. Stężenie alkoholu we krwi, przy którym dana osoba staje się upośledzona, zależy od jednostki. każda osoba ma określone parametry, które wpływają na poziom upośledzenia, takie jak wielkość, waga, nawyki żywieniowe i tolerancja na alkohol. niewłaściwe spożywanie alkoholu może przyczyniać się do wielu wypadków, urazów i chorób.

Zasada testu

dobrze wiadomo, że stężenie alkoholu w ślinie jest porównywalne ze stężeniem krwi. w kontakcie z roztworami alkoholu poduszka reakcyjna szybko zmieni kolor w zależności od stężenia obecnego alkoholu. Wkład wykorzystuje chemię w fazie stałej, która wykorzystuje wysoce specyficzną reakcję enzymatyczną.

Test na obecność śliny w alkoholu jest testem immunologicznym opartym na zasadzie wiązania konkurencyjnego. Leki, które mogą być obecne w próbce płynu w jamie ustnej, konkurują z ich odpowiednimi koniugatami leków o miejsca wiązania na swoistym przeciwciele. Podczas badania część próbki płynu w jamie ustnej migruje w górę przez działanie kapilarne. Lek, jeśli jest obecny w próbce płynu doustnego poniżej stężenia odcięcia, nie wysyci miejsc wiązania swoistego przeciwciała. Przeciwciało będzie następnie reagować z koniugatem lek-białko i widoczna kolorowa linia pojawi się w obszarze linii testowej (T) specyficznego paska leku. Obecność leku powyżej stężenia odcięcia w próbce płynu w jamie ustnej spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiązania przeciwciała. Dlatego kolorowa linia nie będzie tworzyć się w obszarze linii testowej. Próbka płynu doustnego z dodatnim wynikiem działania leku nie wytworzy kolorowej linii w określonym obszarze linii testowej paska z powodu konkurencji lekowej, podczas gdy próbka płynu doustnego ujemna pod względem leku wytworzy linię w obszarze linii testowej z powodu braku leku zawody. Aby służyć jako kontrola proceduralna, kolorowa linia będzie zawsze pojawiać się w obszarze linii kontrolnej (c), wskazując, że dodano odpowiednią objętość próbki i nastąpiło przesiąkanie membrany.

DIRE CTIONS FOR USE

Przed badaniem pozostawić woreczek do osiągnięcia równowagi w temperaturze pokojowej (15–27 ° C).

  1. Powstrzymaj się od umieszczania czegokolwiek w ustach przez piętnaście (15) minut przed rozpoczęciem testu. Obejmuje to napoje bezalkoholowe, wyroby tytoniowe, kawę, miętówki i jedzenie itp.
  2. otwórz opakowanie foliowe i wyjmij urządzenie. obserwuj podkładkę reaktywną na końcu paska testowego. jeśli podkładka reakcyjna ma niebieski kolor przed nałożeniem próbki śliny, nie używaj.
  3. Aby pobrać próbki, postępuj zgodnie z instrukcjami procedury na stronie 2 tej ulotki.
  4. Nasycić podkładkę reaktywną śliną. (nasycenie trwa zwykle 6-8 sekund). Rozpocznij odliczanie natychmiast po nałożeniu śliny. odczytać wynik po dwóch (2) minutach. porównaj kolor podkładki reakcyjnej z kartą kolorów podaną w celu określenia względnego poziomu alkoholu we krwi.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

Pozytywne: Test na obecność alkoholu w ślinie spowoduje zmianę koloru w obecności alkoholu śliny. Kolor będzie się wahał od jasnoniebieskiego koloru przy względnym stężeniu alkoholu we krwi 0,02% do ciemnoniebieskiego koloru w pobliżu względnego stężenia alkoholu we krwi 0,30%. w tym zakresie znajdują się kolorowe podkładki, umożliwiające przybliżenie względnego stężenia alkoholu we krwi. Test może generować kolory, które wydają się być między sąsiadującymi kolorowymi podkładkami.

Nie e: Test alkoholowy śliny jest bardzo wrażliwy na obecność alkoholu. Niebieski kolor, który jest lżejszy niż pad koloru 0,02%, należy interpretować jako pozytywny na obecność alkoholu w ślinie, ale mniej niż 0,02% względnego alkoholu we krwi.

N egatywna: Gdy test na obecność alkoholu w ślinie nie wykazuje zmiany koloru, należy to interpretować jako negatywny wynik wskazujący, że alkohol nie został wykryty.

Nieważne: jeśli podkładka koloru ma niebieski kolor przed nałożeniem próbki śliny, nie używaj testu.

Nie e: wynik, w którym zewnętrzne krawędzie podkładki kolorowej powodują delikatny kolor, ale większość wkładki pozostaje bezbarwna, test należy powtórzyć, aby zapewnić całkowite nasycenie wkładki śliną. Test nie nadaje się do ponownego użycia.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola obejmuje kontrolę proceduralną. Linia pojawiająca się w regionie kontrolnym jest uważana za wewnętrzną kontrolę proceduralną. Potwierdza wystarczającą objętość próbki, odpowiednie odprowadzanie błon i prawidłową technikę postępowania.

Standardy kontroli nie są dostarczane z tym zestawem. Zaleca się jednak, aby kontrole dodatnie i ujemne były testowane jako dobra praktyka laboratoryjna, aby potwierdzić procedurę testową i zweryfikować prawidłowe działanie testu.

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas