Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestawy do testowania w domu

Domowe zestawy do badań Malaria Pf / Pan Antigen, Hiv Self Test Kit Fit Remote Area

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Domowe zestawy do badań Malaria Pf / Pan Antigen, Hiv Self Test Kit Fit Remote Area

Malaria Pf/Pan Antigen Home Testing Kits , Hiv Self Test Kit  Fit Remote Area
Malaria Pf/Pan Antigen Home Testing Kits , Hiv Self Test Kit  Fit Remote Area Malaria Pf/Pan Antigen Home Testing Kits , Hiv Self Test Kit  Fit Remote Area

Duży Obraz :  Domowe zestawy do badań Malaria Pf / Pan Antigen, Hiv Self Test Kit Fit Remote Area Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485,CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.4-USD1
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: break
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 500000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Dom Format: zestaw testowy
Okaz: Krew pełna / surowica / osocze Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Malaria pf / pan home
Precyzja: 97,266%
High Light:

domowe zestawy do testów medycznych

,

zestawy do testów domowych

Zestawy do testowania antygenów Malaria pf / pan o wysokiej dokładności Tri-line, indywidualne opakowanie, łatwe w użyciu na odległym obszarze

Nazwa produktu:


Tri-line Malaria pf / pan Zestawy do testowania w domu


I NT ENDED USE: Malaria Pf / Pan Rapid Test Device (pełna krew) to szybki chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania krążących antygenów Plasmodium falciparum, Plasmodium vivax, Plasmodium ovale, Plasmodium malariae w pełnej krwi.

STRESZCZENIE:

Malaria jest spowodowana przez pierwotniaka, który atakuje ludzkie czerwone krwinki.1 Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że 3,3 miliarda było zagrożonych nabyciem malarii w 2006 r., Z 247 milionami tych rozwijających się malarii klinicznej (86% w Afryce) i prawie 1 milionem ( głównie afrykańskie dzieci) umierające z powodu choroby. 2 Analiza mikroskopowa odpowiednio zabarwionych, gęstych i cienkich rozmazów krwi była standardową techniką diagnostyczną do identyfikacji zakażeń malarią od ponad wieku3. Technika jest zdolna do dokładnej i wiarygodnej diagnozy, gdy jest wykonywana przez wykwalifikowanych mikroskopów przy użyciu określonych protokołów. Umiejętność mikroskopu i stosowanie sprawdzonych i zdefiniowanych procedur często przedstawia największe przeszkody w pełnym osiągnięciu potencjalnej dokładności diagnozy mikroskopowej. Chociaż istnieje duże obciążenie logistyczne związane z wykonaniem czasochłonnej, pracochłonnej i intensywnej sprzętowo procedury, takiej jak mikroskopia diagnostyczna, to szkolenie wymagane do ustalenia i utrzymania kompetentnej wydajności mikroskopii stwarza największą trudność w stosowaniu tej diagnostyki technologia. Malaria Pf / Pan Rapid Test Device (pełna krew) jest szybkim testem do jakościowego wykrycia obecności antygenów HRP-II specyficznych dla P. falciparum i / lub antygenów dehydrogenazy mleczanowej Pan-malarycznej stwierdzonych w P. falciparum (Pf), P. vivax (Pv), P. ovale (Po) i P. malariae (Pm). Test wykorzystuje koniugat koloidalnego złota do selektywnego wykrywania antygenów specyficznych dla Pf i Pan-malarycznych (Pf, Pv, Po i Pm) w pełnej krwi.PROCEDURA TESTOWA


1. Przed badaniem doprowadzić woreczkowe urządzenie testowe do temperatury pokojowej (15-30 ℃). Nie otwierać torebki, dopóki nie będzie gotowy do wykonania testu.


2. Wyjmij urządzenie testowe z zamkniętej torebki. Połóż ją na płaskiej, czystej i suchej powierzchni.


3. Użyj pipety do narysowania i powoli dodaj 1 kroplę pełnej krwi do dołka.


4. Trzymaj butelkę buforową pionowo i dodaj 1 kroplę do studzienki próbki. / Jeśli używasz pipety, zmień nową, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego. Narysuj i przenieś 2-3 krople buforu do studzienki próbki.


5. Interpretuj wyniki testu w ciągu 10-15 minut. Nie interpretować po 20 minutach.
Uwaga: Powyższy czas interpretacji jest oparty na zakresie temperatury w pomieszczeniu od 15 do 30 ° C. Jeśli temperatura w pomieszczeniu jest znacznie niższa niż 15 ° C, czas tłumaczenia powinien zostać odpowiednio wydłużony do 30 minut.INTERPRETACJA WYNIKÓW1. WYNIK NR GATYWNY LT : Jeśli występuje tylko pasmo C, brak jakiegokolwiek koloru bordowego w obu pasmach T (T1 i T2) wskazuje, że nie wykryto żadnych przeciwciał przeciw plazmodium. Wynik jest negatywny.

2. WYNIK POZYTYWNY:

2.1 Oprócz obecności pasma C, jeśli opracowano tylko pasmo T1 lub zarówno pasmo T1, jak i T2, test wskazuje na obecność przeciwciał przeciwko Pf w próbce. Rezultatem jest Pf dodatni.

2.2 Oprócz obecności pasma C, jeśli opracowano tylko prążek T2, test wskazuje na obecność przeciwciał przeciwko Pf, P. vivax, owalowi lub malarii w próbce. Wynik jest pozytywny.

3. NIEPRAWIDŁOWO: Jeśli nie rozwinięto pasma C, oznaczenie jest nieważne niezależnie od koloru bordowego w pasmach T, jak wskazano poniżej. Powtórz test z nowym urządzeniem.

Oprócz obecności pasma C, jeśli opracowano tylko pasmo T2, test wskazuje na obecność przeciwciał przeciwko Pf, P. vivax, owalowi i / lub malarii w próbce. Wynik jest pozytywny.


Badanie wydajności

metoda Mikroskopia Łączne wyniki

Malaria Pf / Pan.

Szybkie urządzenie testowe

Wyniki Pozytywny Negatywny
P. v P. f
Pozytywny Patelnia 103 0 0 103
Pf 0 43 2 45
Negatywny 0 0 213 213
Łączne wyniki 146 215 361

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas