Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestawy do testowania w domu

Zestawy do bezpiecznego testowania w domu 99% dokładności, obudowa z tworzywa sztucznego do szybkiego testu Hiv Rapid Fluid

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestawy do bezpiecznego testowania w domu 99% dokładności, obudowa z tworzywa sztucznego do szybkiego testu Hiv Rapid Fluid

Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing
Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing

Duży Obraz :  Zestawy do bezpiecznego testowania w domu 99% dokładności, obudowa z tworzywa sztucznego do szybkiego testu Hiv Rapid Fluid Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: Testowanie zestawów domowych Format: zestawy do domu
Okaz: Płyn doustny Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Domowe stosowanie płynu doustnego HIV
Precyzja: 99,30%
High Light:

domowe zestawy do testów medycznych

,

zestawy do testów domowych

Prywatny zestaw do samokontroli płynu doustnego HIV, test na prywatną chorobę, łatwo i bezpiecznie, dokładność 99%, pakiet osobisty

PRZEZNACZENIE:

Zestaw do autotestu płynu doustnego HIV jest testem w miejscu opieki, mającym pomóc w diagnostyce zakażenia HIV-1 i HIV-2. Ten szybki test na HIV zapewnia wyniki z 99,30% dokładnością płynu w jamie ustnej w ciągu zaledwie 20 minut, zapewniając wyniki podczas pierwszej wizyty i umożliwiając natychmiastowe doradztwo. Ponadto test ten będzie przydatny dla kobiet w ciąży, które nie znają swojego statusu HIV w momencie porodu, oraz dla pracowników służby zdrowia po przypadkowym narażeniu na płyny ustrojowe od zakażonych osób.

WPROWADZENIE

Zestaw do autotestu płynu doustnego HIV wykorzystuje opatentowaną procedurę testu immunologicznego z przepływem bocznym. W plastikowej obudowie urządzenia znajduje się pasek testowy do testu składający się z kilku materiałów, które zapewniają matrycę do immunochromatografii próbki i platformę do wskazywania wyników testu. Testowy pasek testowy, który można oglądać przez okno wyników urządzenia testowego, zawiera syntetyczne peptydy reprezentujące region otoczki HIV w strefie Test (T) i kozią antyludzką IgG w strefie kontrolnej (C) unieruchomionej na membranie nitrocelulozowej .

ZASADA TESTU

Próbkę płynu doustnego pobiera się za pomocą płaskiej wkładki na urządzeniu testowym, a następnie wprowadza się do roztworu wywoływacza. Alternatywnie, kij na palec lub nakłucie żyły próbkę pełnej krwi zbiera się i przenosi do fiolki z roztworem wywołującym, a następnie wprowadza urządzenie testowe. Roztwór wywoływacza ułatwia przepływ próbki do urządzenia i na pasek testowy. Gdy rozcieńczona próbka przepływa przez urządzenie, uwadnia ponownie odczynnik kolorymetryczny złoto-białko zawarte w urządzeniu. W miarę jak próbka wędruje w górę paska, napotyka strefę T. Jeśli próbka zawiera przeciwciała, które reagują z antygenami unieruchomionymi na membranie nitrocelulozowej, pojawi się czerwono-fioletowa linia, jakościowo wskazująca na obecność przeciwciał przeciwko HIV-1 i / lub HIV-2 w próbce. Intensywność koloru linii nie jest wprost proporcjonalna do ilości przeciwciała obecnego w próbce. Wzdłuż paska testowego próbka napotka strefę C. Ta wbudowana kontrola proceduralna służy do wykazania, że ​​próbka została dodana do fiolki i że płyn migrował odpowiednio przez urządzenie testowe. Czerwonawo-fioletowa linia pojawi się w strefie C podczas wykonywania wszystkich ważnych testów, niezależnie od tego, czy próbka jest dodatnia czy ujemna dla przeciwciał przeciwko HIV-1 i / lub HIV-2.

Wyniki testu interpretuje się po 20 minutach, ale nie więcej niż 40 minut po wprowadzeniu urządzenia testowego zawierającego próbkę do roztworu wywoływacza.

PROCEDURA TESTOWA

  1. Przed badaniem przepłucz gardło delikatnie ciepłą przegotowaną wodą, nie pij ani nie jedz przez pół godziny przed pobraniem próbki.
  2. Umieść płaską podkładkę nad zębami na zewnętrznej gumie. Delikatnie przetrzyj całkowicie zewnętrzne dziąsła, zarówno górne, jak i dolne, jednorazowo za pomocą płaskiej podkładki. Nie przecieraj ust, wnętrza policzka ani języka.
  3. Nałóż płaską podkładkę na stanowisko testowe i włóż płaską wkładkę do tubki roztworu wywoływacza. Upewnij się, że okienko wynikowe jest skierowane do przodu, płaska podkładka dotyka dna fiolki roztworu wywoływacza.
  4. Nie należy zakrywać dwóch otworów z tyłu urządzenia testowego po umieszczeniu go w roztworze wywoływacza. Może to spowodować nieprawidłowe wyniki. Pozostaw urządzenie testowe w fiolce z roztworem dewelopera i uruchom timer. Nie przesuwaj stanowiska testowego ani nie wyjmuj urządzenia testowego z fiolki po włożeniu testu dev9ice, dopóki nie przeczytasz wyników.
  5. Odczytaj wyniki po co najmniej 20 minutach, ale nie więcej niż 40 minutach w dobrze oświetlonym obszarze.
  6. Przeczytaj wyniki: Zwróć uwagę, czy pasmo znajduje się naprzeciwko obszaru „C” I „T”.

KONTROLA JAKOŚCI

Wbudowane funkcje sterowania

Zestaw do autotestu płynu doustnego HIV ma wbudowaną kontrolę proceduralną, która wykazuje ważność testu. Linia czerwonawo-purpurowa w obszarze Kontroli („C”) Okna Wynik wskazuje, że próbka została dodana i że płyn migrował odpowiednio przez Urządzenie Testowe. Linia kontrolna pojawi się we wszystkich ważnych testach, niezależnie od tego, czy próbka jest reaktywna, czy nie. (Zobacz sekcję Wynik testu i Interpretacja wyników testu poniżej.)

Zewnętrzna kontrola jakości

Zestaw do autotestu płynu doustnego HIV Kontrole są dostępne osobno do stosowania wyłącznie z zestawem do autotestu płynu doustnego HIV. Kontrole zestawu są specjalnie sformułowane i wyprodukowane, aby zapewnić wykonanie testu, i są używane do weryfikacji zdolności do prawidłowego wykonania testu i interpretacji wyników. Kontrole pozytywne HIV-1 i HIV-2 dadzą wynik testu reaktywnego i zostały wyprodukowane w celu uzyskania bardzo słabej linii testu („T”). Kontrola ujemna wygeneruje niereaktywny wynik testu. (Zobacz sekcję Wynik testu i Interpretacja wyników testu poniżej.) Użycie odczynników kontrolnych zestawu wyprodukowanych przez jakiekolwiek inne źródło może nie przynieść wymaganych wyników, a zatem nie spełni wymogów odpowiedniego programu zapewnienia jakości płynu doustnego HIV zestaw autotestu.

STUDIUM WYKONANIA

Wykrywanie przeciwciała przeciwko HIV-1 w próbkach płynu doustnego od osobników seropozytywnych HIV-1

Całkowity Wielokrotnie Prawdziwa pozytywność1
Grupa testowa Próbki Reaktywny Reaktywny
Znany HIV-1
Pozytywny 767 762 764 767
Wysokie ryzyko 3150 722 743 73
CAŁKOWITY 3917 834 838 840

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas