Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyDomowe zestawy do badań płodności

Zestaw do testowania ciążowego złota koloidalnego HCG Wczesne wykrywanie serum Próbka 25ng / Ml

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Zestaw do testowania ciążowego złota koloidalnego HCG Wczesne wykrywanie serum Próbka 25ng / Ml

Gold Colloidal HCG Early Detection Pregnancy Test Kit Serum Specimen 25ng/Ml
Gold Colloidal HCG Early Detection Pregnancy Test Kit Serum Specimen 25ng/Ml Gold Colloidal HCG Early Detection Pregnancy Test Kit Serum Specimen 25ng/Ml Gold Colloidal HCG Early Detection Pregnancy Test Kit Serum Specimen 25ng/Ml

Duży Obraz :  Zestaw do testowania ciążowego złota koloidalnego HCG Wczesne wykrywanie serum Próbka 25ng / Ml Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485, CE,FDA
Numer modelu: Rozebrać się
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20000pcs
Cena: USD0.10-USD0.25
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
kategorii: HOME Test płodności Format: Kaseta
Okaz: Surowica / mocz Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: HCG Test ciążowy w domu
odciąć: 25ng / ml
High Light:

zestaw do testowania płodności kobiet

,

niezawodny zestaw do testów ciążowych

Wysoka dokładność HCG Test ciążowy Serum Zestawy do płodności, złota metoda koloidalna moczu / surowicy

NINIEJSZE UŻYTKOWANIE :

HCG One Step Pregnancy Test Cassette (Urine / Serum) to szybki chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w moczu lub surowicy w celu wczesnego wykrywania ciąży.

STRESZCZENIE:

Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) jest hormonem glikoproteinowym wytwarzanym przez rozwijające się łożysko wkrótce po zapłodnieniu. W normalnej ciąży hCG można wykryć zarówno w moczu, jak iw surowicy lub osoczu już w 7 do 10 dni po zapłodnieniu. Poziom hCG nadal rośnie bardzo szybko, często przekraczając 100mIU / ml po pierwszym pominiętym okresie miesiączkowym, i osiągając maksimum w przedziale 100 000-200 000 mlU / ml około 10-12 tygodni ciąży. Pojawienie się hCG zarówno w moczu, jak i surowicy lub osoczu wkrótce po poczęciu, a następnie jego szybki wzrost stężenia we wczesnym okresie ciąży, czyni go doskonałym markerem do wczesnego wykrywania ciąży. Kaseta szybkiego testu ciążowego hCG jest szybkim testem, który jakościowo wykrywa obecność hCG w moczu lub surowicy lub osoczu przy czułości 25mIU / ml. Test wykorzystuje kombinację przeciwciał monoklonalnych i poliklonalnych do selektywnego wykrywania podwyższonych poziomów hCG w moczu lub surowicy lub osoczu. Na poziomie deklarowanej czułości kaseta do szybkiego testu ciążowego hCG nie wykazuje interferencji krzyżowej z strukturalnie pokrewnymi hormonami glikoproteinowymi hFSH, hLH i hTSH przy wysokich poziomach fizjologicznych.

PROCEDURA TESTOWA


1. Przed otwarciem torebkę doprowadzić do temperatury pokojowej (15-30 ℃). Wyjmij kasetę z zamkniętej torebki i użyj jej w ciągu godziny.

2. Umieść kasetę na czystej i równej powierzchni. Trzymaj kroplomierz pionowo i przenieś 3 pełne krople moczu lub surowicy lub osocza (około 120ul) do dołka próbki kasety, a następnie uruchom timer. Unikaj wychwytywania pęcherzyków powietrza w próbce. Patrz ilustracja poniżej.

3. Poczekaj na pojawienie się kolorowych linii. Odczytaj wynik po 3 minutach podczas badania próbki moczu lub po 5 minutach podczas badania próbki surowicy lub osocza.

INTERPREACJA WYNIKU:

POZYTYWNE: Pojawiają się dwie wyraźne czerwone linie. Jedna linia powinna znajdować się w obszarze kontrolnym (C), a inna linia powinna być umieszczona w regionie (T).

UJEMNE: Jedna czerwona linia pojawia się w obszarze kontrolnym (C). Nie widać widocznej redorpinkline w tym regionie.

INVALID: Linia kontrolna nie pojawia się. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przejrzyj procedurę i powtórz test z nowym paskiem testowym. Jeśli problem będzie się powtarzał, natychmiast przerwij korzystanie z zestawu testowego i skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem.

OGRANICZENIA:

  1. Podobnie jak w przypadku każdej procedury diagnostycznej, potwierdzona diagnoza ciąży powinna być przeprowadzona przez lekarza dopiero po ocenie wszystkich wyników badań klinicznych i laboratoryjnych.
  2. Jeśli próbka moczu jest zbyt rozcieńczona (tzn. Ma mały ciężar właściwy), może nie zawierać reprezentatywnego poziomu hCG. Jeśli ciąża jest nadal podejrzewana, kolejną próbkę moczu należy pobrać 48 godzin później i przetestować.
  3. Niskie stężenie hCG w bardzo wczesnej ciąży może dać wynik negatywny. W takim przypadku należy pobrać kolejną próbkę co najmniej 48 godzin później i przetestować.
  4. Podwyższony poziom hCG może być spowodowany przez kilka innych warunków niż ciąża. W związku z tym. Obecność hCG w próbce moczu nie powinna być stosowana do diagnozowania ciąży, chyba że warunki te zostały wykluczone.
  5. Normalnej ciąży nie można odróżnić od ciąży pozamacicznej na podstawie samych poziomów hCG. Samoistne poronienie może powodować dezorientację w interpretacji wyników badań.
  6. Zabiegi sterylności oparte na hCG. może powodować fałszywe wyniki. Skonsultuj się z lekarzem

SUBSTANCJE INTERFERUJĄCE .

SUBSTANCJA STĘŻENIE
Paracetamol 20 mg / ml
Kwas acetylosalicylowy 20 mg / ml
Kwas askorbinowy 20 mg / ml
Atropina 20 mg / ml
Bilirubina (surowica) Bilirubina 40 mg / dL
(mocz) 2 mg / dL
Kofeina 20 mg / ml
Kwas Gentisowy 20 mg / ml
Glukoza 2 g / dL
Hemoglobina 1 mg / dL
Triglicerydy (surowica) 1200 mg / dL

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas