Orient New Life Medical Co., Ltd.

Jakość to życie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyTest markera guza

Test dobrego markera czułości na raka 2,0 Ng / ml dla antygenu swoistego dla prostaty

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Orient New Life Medical Co.,Ltd. Certyfikaty
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej jakości i usług. Test na obecność przeciwciał HIV 1/2 jest doskonały.

—— Katrina

Muszę powiedzieć, że New Life zapewnia produkty wysokiej jakości. Wszystkie testy FOB, Troponin I, HIV, HCV i Drug Abuse sprawdziły się na naszym rynku.

—— Clemen

Twój test Dengue IgG / IgM i malarii dobrze się sprawdził. Teraz chcemy wypróbować test Filariasis na naszym rynku.

—— Primo

Test dobrego markera czułości na raka 2,0 Ng / ml dla antygenu swoistego dla prostaty

Good Sensitivity Cancer Marker Test  2.0 Ng/ml For Prostate Specific Antigen
Good Sensitivity Cancer Marker Test  2.0 Ng/ml For Prostate Specific Antigen Good Sensitivity Cancer Marker Test  2.0 Ng/ml For Prostate Specific Antigen

Duży Obraz :  Test dobrego markera czułości na raka 2,0 Ng / ml dla antygenu swoistego dla prostaty Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Life
Orzecznictwo: ISO13485,CE
Numer modelu: Kaseta
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5000pcs
Cena: USD0.5-USD2
Szczegóły pakowania: 1szt / woreczek, 25szt / pudło
Czas dostawy: 20-30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
metoda: Złoto koloidalne Format: kaseta / pasek
Okaz: wb / Serum / Plasma Czas testowania: 5-15 minut
Okres ważności: 24 miesięcy aplikacji: Zastosowanie antygenu specyficzne dla prostaty
Precyzja: 98,93%
High Light:

zestaw do badania nowotworów

,

test markerów nowotworowych

Dobra czułość szybkiego testu na oznaczenie antygenu prostaty markera nowotworowego (PSA), pasek 4 mm, badanie krwi

Szybki pasek diagnostyczny PSA

Przeznaczenie:

Szybki test PSA jest chromatografem immunologicznym z przepływem bocznym do jakościowego wykrywania antygenu specyficznego dla prostaty (PSA) w ludzkiej surowicy lub osoczu przy poziomie odcięcia 2,0 ng / ml. Ma być stosowany jako test przesiewowy i pomoc w diagnozowaniu raka prostaty. Każda próbka reaktywna z szybkim testem PSA musi zostać potwierdzona za pomocą alternatywnych metod testowania i wyników klinicznych.

STRESZCZENIE:

PSA jest proteazą serynową o masie cząsteczkowej około 34 000 daltonów, zawierającej wagowo 7% węglowodanów. PSA jest immunologicznie specyficzny dla tkanki gruczołu krokowego, wychodzącego z prawidłowego, łagodnego rozrostu, w złośliwej tkance gruczołu krokowego, w przerzutowym raku gruczołu krokowego oraz w płynie gruczołu krokowego i plazmie nasiennej. PSA nie występuje w żadnych innych normalnych tkankach.

Podwyższone stężenie PSA w surowicy odnotowano u pacjentów z rakiem prostaty, łagodnym przerostem prostaty lub stanami zapalnymi innych sąsiednich tkanek moczowo-płciowych, ale nie u pozornie zdrowych mężczyzn, mężczyzn z rakiem prostaty, widocznie zdrowych kobiet lub kobiet z rakiem. Badania sugerują, że PSA w surowicy jest jednym z najbardziej użytecznych markerów nowotworowych w onkologii. Pomiary PSA mogą poprawić wczesne wykrywanie raka prostaty w połączeniu z cyfrowym badaniem odbytnicy (DRE). Może również służyć jako dokładny marker do oceny odpowiedzi na leczenie raka prostaty. Dlatego pomiar stężenia PSA w surowicy może być ważnym narzędziem w monitorowaniu pacjentów z rakiem gruczołu krokowego i określaniu potencjalnej i rzeczywistej skuteczności operacji lub innych terapii.

Zasada testu:

Szybki test PSA to chromatograficzny test immunologiczny z przepływem bocznym. Kaseta testowa składa się z: 1) klocka koniugatu koloru bordowego zawierającego przeciwciało anty-PSA skoniugowane z koloidalnym złotem (koniugaty przeciwciała PSA), 2) pasek membrany nitrocelulozowej zawierający pasmo testowe (pasmo T) i pasmo kontrolne (pasmo C) . Pasmo T jest wstępnie pokryte poliklonalnym przeciwciałem anty-PSA, a pasmo C jest wstępnie pokryte kozim przeciwciałem anty-mysie IgG.

Gdy odpowiednia objętość próbki testowej jest dozowana do studzienki próbnej kasety testowej, próbka migruje poprzez działanie kapilarne w kasecie testowej. Podwyższony PSA, jeśli jest obecny w próbce, wiąże się z koniugatami przeciwciała PSA. Immunokompleks jest następnie wychwytywany na błonie przez wstępnie powlekane przeciwciała anty-PSA, tworząc pasmo T w kolorze bordowym, co wskazuje na pozytywny wynik testu PSA.

Brak pasma T sugeruje wynik negatywny. Test zawiera kontrolę wewnętrzną (pasmo C), która powinna wykazywać bordowy pasek immunokompleksu koniugatu koziego antymuzy IgG / mysiego IgG-złota, niezależnie od rozwoju koloru na pasmie T. W przeciwnym razie wynik testu jest nieważny, a próbkę należy ponownie przetestować za pomocą innego urządzenia.

PROCEDURA TESTOWA

Krok 1: Doprowadź próbkę i składniki testowe do temperatury pokojowej, jeśli są schłodzone lub zamrożone. Przed próbą rozmrożenia dobrze wymieszać próbkę.

Krok 2: Gdy będziesz gotowy do testu, otwórz torebkę przy wycięciu i wyjmij urządzenie. Umieść urządzenie testowe na czystej, płaskiej powierzchni.

Krok 3: Pamiętaj, aby oznaczyć urządzenie numerem identyfikacyjnym próbki.

Krok 4: Napełnij plastikowy zakraplacz preparatem. Trzymając kroplomierz pionowo, nalej 23 krople (około 60-90 µl) próbki do dołka, upewniając się, że nie ma pęcherzyków powietrza.

INTERPRETACJA WYNIKÓW

POZYTYWNE : * Pojawiają się dwie linie. Jedna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii kontrolnej (C), a inna widoczna kolorowa linia powinna znajdować się w obszarze linii testowej (T).

* UWAGA: Intensywność koloru w obszarze linii testowej (T) będzie się różnić w zależności od stężenia przeciwciał TP obecnych w próbce. Dlatego każdy odcień koloru w obszarze linii testowej (T) należy uznać za pozytywny.

UJEMNE: Jedna kolorowa linia pojawia się w obszarze linii kontrolnej (C). W obszarze linii testowej (T) nie pojawia się żadna linia.

INVALID: Linia kontrolna nie pojawia się. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowe techniki postępowania to najbardziej prawdopodobne przyczyny awarii linii kontrolnej. Przejrzyj procedurę i powtórz test z nowym testem. Jeśli problem będzie się powtarzał, natychmiast przerwij korzystanie z zestawu testowego i skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem.

ZNAKI WYDAJNOŚCI:

S Siła i specyficzność

Kaseta szybkiego testu PSA (pełna krew / surowica / osocze) została przetestowana z wiodącym komercyjnym testem EIA PSA przy użyciu próbek klinicznych.

metoda OOŚ Łączne wyniki
Szybka kaseta testowa PSA Wyniki Pozytywny Negatywny
Pozytywny 205 3 208
Negatywny 2 351 353
Łączne wyniki 207 354 561

Wrażliwość względna: 99,0% (95% CI: * 96,6% -99,9%) * Przedziały ufności

Swoistość względna: 99,2% (95% CI: * 97,5% -99,8%)

Całkowita dokładność: 99,1% (95% CI: * 97,9% -99,7%)

ORIENT NEW LIFE MEDICAL CO., LTD.
Kontakt: Jerry Meng
E-mail: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

Szczegóły kontaktu
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas